Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Samsung Të gjitha në Kosovë

32 , 1
Model Tjeter , 1302
Samsung , 8
UE , 101
UHD , 239

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | Samsung | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 00:11 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  UHD  ·  Ferizaj

Shiten Tv te reja nga Zvicra

450 EUR Price Reduced

18 Pri 12:37 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  UE  ·  Prishtinë

Televizor Samsung

500 EUR

18 Pri 04:28 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Burim

I perdorur

100 EUR

18 Pri 04:28 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Burim

I ardhun nga zvicrra

100 EUR

18 Pri 04:28 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Burim

I ardhun nga zvicrra

100 EUR

17 Pri 15:22 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

SAMSUNG TV 32Inch HDMI

120 EUR Price Reduced

17 Pri 13:48 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Televizor

75 EUR

17 Pri 09:11 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  UE  ·  Shtime

Shes Samsung Tv 48 inch

90 EUR

14 Pri 20:01 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  UHD  ·  Prishtinë

Premium IPTV 40 euro viti

40 EUR

13 Pri 15:41 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Televizor dhe monitor ekran per kompjuter

70 EUR Price Reduced

08 Pri 13:23 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Samsung

300 EUR

06 Pri 12:05 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shes TV Samsung

150 EUR

05 Pri 21:14 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Malishevë

Tv samsung ekranin e thyn

100 EUR Price Reduced

02 Pri 12:37 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Samsung QLED Q60T 58inch

465 EUR

31 Mar 17:17 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Samsung

50 EUR

28 Mar 22:18 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Samsung

50 EUR

25 Mar 05:41 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Samsung

60 EUR

24 Mar 20:28 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Samsung TV plazma

60 EUR

17 Mar 01:00 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Televizor Samsung

75 EUR

15 Mar 16:01 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Shiten 4 Samsung Smart TV 40 inch

230 EUR

14 Mar 20:20 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Shitet Televizori Samsung

100 EUR

13 Mar 22:59 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

TV Samsung 40” Nuk ka Wifi

125 EUR

10 Mar 16:30 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Tv samsung 48’ hd i perdorur (josmart)

120 EUR

07 Mar 02:28 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

TV Samsung

30 EUR

07 Mar 00:15 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  UHD  ·  Fushë Kosovë

Televizor

70 EUR

06 Mar 15:19 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Televizor Samsung

270 EUR

16 Shk 21:24 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  UE  ·  Fushë Kosovë

Shitet TV Samsung 50inch

15 Shk 16:25 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Televizor Samsung

450 EUR

11 Shk 23:11 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  UE  ·  Gjakovë

Shes Telivizorin/TV Samsung

85 EUR

09 Shk 16:46 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Samsung Home Theater

28 Jan 07:45 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shes Televizor Samsung 26'

80 EUR Price Reduced

22 Jan 00:11 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Tv Samsung

60 EUR

13 Jan 12:25 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Televizor Samsung

80 EUR

07 Jan 19:03 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Shtime

Shes dy Tv Philips dhe Samsung

02 Jan 10:41 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  UHD  ·  Drenas

Samsung smart tv 48 inch

350 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | Samsung | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione