Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Televizor dhe Projektor të ri dhe të përdorur në shitje

Sony , 571
Samsung , 1650
LG , 909
Dell , 1
Panasonic , 227
Philips , 630
Toshiba , 121
Hyundai , 7
Beko , 119
Telefunken , 262
Lenovo , 8
Grundig , 460
LG , 1
Samsung , 1

Televizor dhe projektor të ri dhe të përdorur në shitje. Gjej shpallje për televizor smart nga markat më të njohura si Philips, Samsung, LG, Grunding, Toshiba, Panasonic dhe shumë marka tjera me dimenzione të ndryshme. Blej televizor 4k, televizor 40 inch, 43 inch, 32 inch dhe shumë dimenzione tjera nga komoditeti i shtëpisë suaj me çmimet më të volitshme në treg.


Përdor filtrat për kërkim për të gjetur televizorin që ju kërkoni shpejt dhe lehtë në mesin e 5.063 shpalljeve për televizor në gjithë Kosovën.

Sot 21:56 Televizorë dhe Projektorë  ·  Sony  ·  Bravia  ·  Prishtinë

Shitet Tv Sony Bravia 50 Inch

200 EUR Price Reduced

Sot 19:24 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

TV COPA 45E 32' , PA WIFI

45 EUR Price Reduced

Sot 18:58 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  42 inch HD  ·  Prishtinë

Shitet

120 EUR

Sot 17:51 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  Smart TV  ·  Ferizaj

TV LG SMART 43 inch

220 EUR

Sot 17:30 Televizorë dhe Projektorë  ·  Sony  ·  Bravia  ·  Therandë

Tv sony

100 EUR

Sot 11:22 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  Model tjeter  ·  Rahovec

LG 4K Smart TV - 49 inch

270 EUR

Dje 16:37 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Shitet tv 044 199 749

100 EUR Price Reduced

Dje 16:22 Televizorë dhe Projektorë  ·  Philips  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

shitet TV filips shum i rujtur me lled anash

310 EUR Price Reduced

Dje 14:30 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Hugo  ·  Gjilan

Tv Hugo 32

100 EUR

Dje 12:12 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Sharp  ·  Pejë

TV SHARP

60 EUR Price Reduced

Dje 04:18 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Samsung QLED 55"

370 EUR

19 Maj 22:43 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  UHD  ·  Prishtinë

Shitet

400 EUR

19 Maj 17:22 Televizorë dhe Projektorë  ·  Sony  ·  SONY  ·  Gjilan

TV Sony

300 EUR

19 Maj 10:23 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Vivax  ·  Ferizaj

TV Vivax

18 Maj 19:41 Televizorë dhe Projektorë  ·  Philips  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

TV Philips 40” 80 euro +38349278585

80 EUR

16 Maj 22:05 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Malishevë

Tv samsung ekranin e thyn

100 EUR Price Reduced

16 Maj 20:54 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Shtime

Tv samsung

1 EUR

16 Maj 16:23 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Fuego  ·  Prishtinë

TV Fuego 32" 65€

65 EUR

16 Maj 15:32 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  UHD  ·  Prishtinë

TV ne shitje

420 EUR

16 Maj 12:12 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

TV LOBOD 40" 75 €

75 EUR

15 Maj 20:23 Televizorë dhe Projektorë  ·  Grundig  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

LCD TV Grundig 32 “ 65€ +38349278585

65 EUR

15 Maj 17:39 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Hugo  ·  Gjakovë

HUGO Tv

70 EUR

15 Maj 14:40 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  UHD  ·  Prishtinë

Premium IPTV 40 euro viti

40 EUR

14 Maj 12:03 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Hisense  ·  Pejë

Televizor Hisense

14 Maj 07:54 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

SAMSUNG TV 32Inch HDMI

120 EUR Price Reduced

13 Maj 17:59 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet Televizori

150 EUR

12 Maj 08:40 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Medion  ·  Pejë

TV Medion

50 EUR Price Reduced

11 Maj 02:03 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  32  ·  Gjilan

Televizor

50 EUR

09 Maj 23:48 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Fuego  ·  Pejë

SHITET TV - FUEGO 32inch

75 EUR

09 Maj 22:42 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Televizor

20 EUR

08 Maj 14:24 Televizorë dhe Projektorë  ·  Grundig  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Grundig HD full led 43inch

250 EUR

06 Maj 18:25 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  42 inch  ·  Prishtinë

Shes telivizorin lg

60 EUR

05 Maj 16:43 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Shitet tv me qmim te volitshem

05 Maj 14:36 Televizorë dhe Projektorë  ·  Philips  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet Televisor Phillips

240 EUR

05 Maj 05:32 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Android TV box

20 EUR Price Reduced

04 Maj 19:44 Televizorë dhe Projektorë  ·  Grundig  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shes Tv Fuego 43"inch Urgjent!!!!

130 EUR

02 Maj 14:14 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Skenderaj

Smart TV 32"

75 EUR

01 Maj 08:41 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Televizor

20 EUR

30 Pri 22:58 Televizorë dhe Projektorë  ·  Beko  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Tv beko 55"

20 EUR Price Reduced

Përzgjedhje e madhe e televizorave dhe projektorave të markave dhe modeleve të ndryshme në MerrJep.com.


Platforma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke ia mundësuar kështu blerjen e televizorave dhe projektorave të ri dhe të përdorur nga komoditetit i shtëpisë suaj.


Gjej televizor dhe projektor në MerrJep.com


Eksploro gamën e gjerë të televizorëve dhe projektorëve të ri dhe të përdorur që MerrJep.com ofron. Gjej televizor të dimensioneve të ndryshme duke filluar nga TV 32 inch, TV 40 inch, TV 42 inch, TV 43 inch, TV 55 inch, të markave të ndryshme si Philips, Samsung, LG, Grunding, Toshiba, Panasonic, Sony, Fuego dhe të tjerë me çmimet më të volitshme në treg.


Gjej projektor të ri dhe të përdorur nga markat më të njohura si HDMI, Samsung, Epson, Augienb, Acer, Sony, Toshiba dhe shumë marka tjera dhe shëndrrojeni shtëpinë tuaj në kinema në të cilën mund t'i shikoni filmat tuaj të preferuar.


Bli televizor dhe projektor në MerrJep.com


Blej televizor dhe projektor të ri dhe të përdorur në tregun më të madh për tregti online në Kosovë. Shiko shpalljet për shitje dhe blerje të televizorave dhe zgjedh modelin ideale për ju në mesin e 5.065 shpalljeve për televizor në MerrJep.com.


Gjeni ofertat më të mira për televizor të markave Philips, Samsung, LG, Grunding, Toshiba, Panasonic dhe shumë marka tjera të televizorëve me dimenzione të ndryshme si TV 32 inch, TV 40 inch, TV 42 inch, TV 43 inch, TV 55 inch etj.


Shit televizor dhe projektor në MerrJep.com


Nëse keni televizor apo projektor të ri dhe të përdorur për të shitur eja në MerrJep.com. Regjistro shpallje me të gjitha informacionet e nevojshme për televizor apo projektor dhe gjej blerësin potencial në mesin e 5.065 shpalljeve për televizor dhe projektor të markave dhe modeleve të ndryshme në gjithë Kosovën.
Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione