Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

T4 | Klinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe T4,kategori,ose vendndodhje Klinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj T4 Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Klinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:57 Vetura , Klinë

SHES KOMBIN T4 1.9 TURBO

2 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:56 Vetura , Klinë

SHES KOMBIN T4 1.9 TURBO

1 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Mar 10:50 Tokë/Fusha dhe farma , Klinë

TOKE

12 Shk 19:40 Kafshë në fermë , Klinë

Qizme

1 EUR

03 Shk 21:20 Kafshë në fermë , Klinë

Belg

2 EUR

23 Jan 18:03 Vetura , Klinë

SHES KOMBIN T4 1.9 TURBO

2 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Jan 20:30 Vetura , Klinë

kombi

Viti: 1998
Kilometrazha: > 500 000
14 Jan 20:29 Vetura , Klinë

Kombi

Viti: 1998
Kilometrazha: > 500 000
17 Dhj 08:57 Vetura , Klinë

AutoBartje , Shlep , Marimanga - KLINË ✅

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Dhj 15:38 Kafshë në fermë , Klinë

Shitet viqi 6 mujsh

01 Dhj 14:37 Kafshë në fermë , Klinë

Mzat 400kg

05 Nën 17:52 Vetura , Klinë

Shitet Opel Vectra 2.0 Benzin

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Nën 20:21 Kafshë në fermë , Klinë

Shitet Mshtjerra 300kg

12 Tet 18:38 Kafshë në fermë , Klinë

Shiten Viqat mashkuj

25 Sht 23:04 Vetura , Klinë

U shit . Ushit e gzoft pronari i ri

1 250 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Qer 09:37 Vetura , Klinë

SHES KOMBIN T4 URGJENT 1.9 ME TURBO 1 vit RKS

1 900 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
14 Qer 09:34 Vetura , Klinë

SHES KOMBIN T4 URGJENT 1.9 ME TURBO 1 vit RKS

1 900 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
12 Qer 11:38 Vetura , Klinë

Shitet kombi VW T4 v.p95 1.9 dizel

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Maj 16:44 Vetura , Klinë

SHES KOMBIN T4 URGJENT 1.9 ME TURBO 1 vit RKS

1 900 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
20 Maj 15:26 Vetura , Klinë

SHES KOMBIN T4 URGJENT 1.9 ME TURBO 1 vit RKS

1 950 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
03 Maj 11:40 Vetura , Klinë

SHES KOMBIN T4 URGJENT 1 VIT RIGJISTRIM

2 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
14 Pri 18:57 Vetura , Klinë

ford

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Pri 12:54 Vetura , Klinë

SHES KOMBIN T4 URGJENT 1 VIT RIGJISTRIM

1 950 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
02 Pri 13:22 Vetura , Klinë

SHES KOMBIN T4 URGJENT 1 VIT RIGJISTRIM

2 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
29 Mar 12:10 Vetura , Klinë

SHES KOMBIN T4 URGJENT 1 VIT RIGJISTMI 1.9 ME TURBO

2 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Mar 21:42 Vetura , Klinë

SHES KOMBIN T4 URGJENT 1 VIT RIGJISTRIM

2 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
26 Mar 14:10 Vetura , Klinë

SHES KOMBIN T4 URGJENT 1 VIT RIGJISTRIM

2 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Mar 10:42 Vetura , Klinë

SHES KOMBIN T4 URGJENT

1 600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj T4 | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Klinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione