Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Anije me motorr në shitje | MerrJep Shpalljet

Suzuki , 34
Honda , 19
Yamaha , 43

Anije me motor të reja dhe të përdorura në shitje në MerrJep.com. Shikoni një përzgjedhje të madhe të shpalljeve për anije me motorr të reja dhe të përdorura për shitje në qytetin tuaj.


Eksploroni shpalljet dhe gjeni listime të shumta për anije me motor, anije peshkimi, skaf, anije gome, barkë me motor, gomone, barkë gome, anije me rimorkio dhe lloje tjera të makinave lundruese në MerrJep.com.

11 Pri 13:10 Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet skafi me karel dhe motorr

4 500 EUR

30 Mar 05:46 Anije me motor  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Dyer per garazha

25 Mar 09:03 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Gomone  ·  Ferizaj

Dyer per garazha

22 Mar 15:24 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shes Motorrin per Anije 30HP

570 EUR

19 Shk 12:40 Anije me motor  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Aqua Marine +Motor Suzuki 4 2T

650 EUR

05 Shk 10:36 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Shitet anija ne gjendje shum te mir me motorr

750 EUR

24 Jan 23:31 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Ania me motorr shitet

18 Jan 05:07 Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Shitet motorri per anije YAMAHA urgjent 6she

420 EUR

04 Jan 18:04 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

shitet me motor tomking 2t

26 Nën 00:53 Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

2002 Yamaha F225 outboard

2 800 EUR

05 Nën 10:57 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Mercyry  ·  Fushë Kosovë

Skaf ne shitje

18 Tet 12:56 Anije me motor  ·  Yamaha  ·  YAM-310S  ·  Dragash

Yamaha outboard motors

2 800 EUR

18 Tet 12:48 Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Burim

Outboard motor available for sale

1 600 EUR

07 Tet 22:06 Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Deçan

used outboard motors for sale

2 000 EUR

06 Tet 19:31 Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Yamaha outboard motors

2 500 EUR

06 Tet 16:23 Anije me motor  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Gomone

2 800 EUR

01 Tet 12:03 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Shiten anijet ne gjendje te mir

1 EUR

26 Sht 06:21 Anije me motor  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Deçan

WO KANN ICH FALSCHES GELD KAUFEN

550 EUR

24 Gush 14:50 Anije me motor  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

anije me motor 30ps

6 999 EUR

23 Gush 14:36 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Anije e Gomes (Zodiac futura mk3)

18 Gush 11:44 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Gomone  ·  Prizren

Anije me motor

650 EUR

02 Gush 18:48 Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Motorr anije

28 Korr 14:02 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Anije gome + motorr +

850 EUR

17 Korr 00:53 Anije me motor  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

Shitet anija

1 700 EUR Price Reduced

15 Korr 06:17 Anije me motor  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Elektrodat per saldimin e plastikave

10 EUR

30 Qer 18:38 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Gomone  ·  Prizren

anije

2 200 EUR Price Reduced

22 Qer 09:02 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Gomone  ·  Mitrovicë

Gomone Zodiac 4.2m me motor evinrude 25 e-tec

13 Qer 14:49 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Shitet Anija

10 000 EUR

28 Maj 17:40 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Shes Skafin lundrues

4 750 EUR

28 Maj 16:11 Anije me motor  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shes Skafin lundrues

3 950 EUR

28 Maj 14:44 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

shitet volvo penta 3.9

300 EUR

28 Maj 14:34 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

shitet volvo penta

280 EUR

28 Maj 14:34 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

shitet volvo penta

280 EUR

24 Pri 15:51 Anije me motor  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

SHITET ANIJE ME MOTORR E IMPORTUAR ����

5 300 EUR Price Reduced

11 Pri 20:08 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Gomone  ·  Skenderaj

Gomonen Zodiac 380+Motorr Honda 15KW.

3 300 EUR

26 Mar 05:49 Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

used Yamaha outboard motors

1 700 EUR

24 Mar 18:00 Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Yamaha outboard motors for sale.

6 500 EUR

23 Mar 19:28 Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Yamaha outboard for sale

1 700 EUR

02 Mar 23:06 Anije me motor  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet varka motorike

3 800 EUR

27 Shk 23:58 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Anije

150 EUR

23 Shk 21:21 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet Anija Me motorr

22 Jan 09:27 Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Anije Zodiac Motorr Yamaha

1 350 EUR

20 Jan 11:54 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Gomone  ·  Therandë

Shitet shatorri i ri

70 EUR

01 Jan 21:37 Anije me motor  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

Anije

4 000 EUR

Platforma MerrJep.com ofron mundësi të madhe zgjedhjeje në shpalljet për anije me motorr dhe makineri tjera lundruese të cilat lehtësisht mund t'i gjeni në MerrJep.com.


Karakteristikat e anijeve me motorr


Një anije me motorr, skaf ose motobarkë është një anije lëvizja e së cilës mundësohet nga një motorr. Ekzistojnë lloje të ndryshme të anijeve me motorr duke filluar nga anijet e vogla deri tek jahtet e mëdha, me lloje të ndryshme ndërtimi, funksionimi dhe sistemeve të shtytjes.


Varësisht nga lloji i anijes, ato mund të jenë të pajisura me motorr të brendshëm dhe motorr të jashtëm. Motorri i brendshëm i anijes gjendet brenda anijes ndërsa ai i jashtmi është i instaluar në pjesën e pasme të anijes.


Anije me motorr në shitje


Shpallje për anije me motor. Gjeni ofertat më të mira për për anije me motor të reja dhe të përdorura në gjithë Kosovën.


Shikoni shpalljet dhe gjeni anije me motorr të modeleve dhe markave të ndryshme si Nautica Po-Sea world 34, Maiora 20S, Merizzi, Tecnomar, Dual Craft, Champion 38, Yamaha 38 dhe marka tjera të njohura në MerrJep.com.


Kërkoni anije me motor në bazë të markës, modelit, dhe çmimit. Filtroni shpalljet në bazë të modelit, vitit dhe lokacionit dhe gjeni vetëm ato që ju përshtaten juve.


Shit anije me motor të ri dhe të përdorur në MerrJep.com


Nëse keni anije me motor të reja dhe të përdorura për të shitur eja në MerrJep.com. Regjistro shpallje falas me të gjitha informacionet e nevojshme dhe gjej blerësin potencial për anije me motorr në mesin e qindra shpalljeve për makina lundruese në gjithë Kosovën.
Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione