Anije dhe skuter uji të reja dhe të perdorura në shitje

Anije dhe skuter uji të reja dhe të përdorura në shitje. Kaloni momentet më të mira në rrezet e diellit duke lundruar me anije apo skuter uji cilësor nga markat më të njohura të makinave lundruese.

Në këtë kategori të MerrJep.com ju mund të gjeni anije me motor, me anije me pedale, anije me vela, skutera uji si dhe pjesë dhe paisje për anije dhe skuter uji të markave të ndryshme si Castagnola, Tecnomar Srl, Merizzi, Dual Craft,  Raffaelli Kubang dhe marka tjera në MerrJep.com.

12 Nën 11:28 ,

Yamaha 8

500 EUR

29 Tet 17:11 ,

dysheme

100 EUR

02 Sht 15:54 ,

Bazeni

17 Gush 14:37 ,

Barke,Anije

200 EUR

14 Gush 10:00 ,

Bark

450 EUR

Shikoni shpalljet për makina lundruese si anije dhe skuter uji dhe zgjedhni ofertën ideale për ju në mesin e 332 shpalljeve në MerrJep.com.

Kërko për anije dhe motor uji nga rehatia e shtëpisë suaj në Prishtinë, Prizren, Pejë, Gjakovë dhe gjithë Kosovën në MerrJep.com.

Anije dhe skuter uji nga markat dhe modelet më të njohura në shitje

Gjeni anije dhe skuter uji dhe shijoni eksplorimin e detit në stinën e verës dhe jo vetëm. Makinat lundruese janë të dizajnuara për të shijuar knaqësitë verore për të gjithë ata që preferojnë të eksplorojnë ujërat detare. Atëherë çfarë po prisni?

Platfroma MerrJep.com iu ofron mundësi të shumta zgjedhjeje në kategorinë “Anije dhe skuter uji”.

Shiko shpalljet për makina lundruese dhe blej anije me motor, me pedale dhe me vela, skutera uji si dhe pjesë dhe paisje për makina lundruese nga marka të ndryshme si CastagnolaTecnomar SrlMerizziDual Craft, Raffaelli Kubang dhe marka tjera të makinave lundruese.

Shit makina lundruese në MerrJep.com

Nëse keni makina lundruese të reja apo të përdorura për të shitur, regjistroni shpallje në MerrJep.com dhe gjeni blerësin potencial për anije dhe skuter uji në mesin 332 shpalljeve për makina lundruese në MerrJep.com.

E gjitha çfarë ju duhet për të pasur një shitje të suksesshme të motorit ujor apo anijes tuaj është të shkruani të gjitha detajet e makinës lundruese dhe numrin kontaktues apo një e-mail ku blerësi potencial mund të ju kontaktoj.
Në fillim