Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Anije dhe skuter uji - Anije me motor, pedale, vela dhe skutera uji

Anije dhe skuter uji të rinj dhe të përdorur në shitje. Kaloni momentet më të mira në rrezet e diellit duke lundruar me anije apo skuter uji cilësore nga markat më të njohura të makinave lundruese.


Në këtë kategori të MerrJep.com ju mund të gjeni anije me motor, me anije me pedale, anije me vela, skutera uji si dhe pjesë dhe paisje për anije dhe skuter uji të markave të ndryshme si Castagnola, Tecnomar Srl, Merizzi, Dual Craft, Raffaelli Kubang dhe marka tjera në MerrJep.com.

Dje 15:51 Anije me motor , Ferizaj

Anie 12.m me 3 motorra naft

39 000 EUR

22 Sht 21:32 Pjesë dhe pajisje , Gjilan

Elektromotor per anije

125 EUR

22 Sht 12:28 Të tjera , Pejë

Skijat ne shitje

90 EUR Price Reduced

21 Sht 04:58 Anije me motor , Ferizaj

Dyer per garazha

18 Sht 07:21 Të tjera , Pejë

Shitet

60 EUR Price Reduced

16 Sht 21:38 Të tjera , Besianë

Paddle board

300 EUR

11 Sht 11:43 Anije me motor , Pejë

Dyer per garazha

11 Sht 09:39 Të tjera , Prishtinë

Camac

08 Sht 12:17 Skutera uji , Prishtinë

Skuter Uji

5 000 EUR

25 Gush 21:18 Të tjera , Ferizaj

Shitet bazeni i ri i pa perdorur

235 EUR

24 Gush 14:50 Anije me motor , Vushtrri

anije me motor 30ps

6 999 EUR

23 Gush 14:36 Anije me motor , Pejë

Anije e Gomes (Zodiac futura mk3)

18 Gush 11:44 Anije me motor , Prizren

Anije me motor

650 EUR

02 Gush 18:48 Anije me motor , Gjilan

Motorr anije

30 Korr 01:15 Pjesë dhe pajisje , Prishtinë

Yamaha outboard motors

2 500 EUR

28 Korr 14:02 Të tjera , Fushë Kosovë

Anije uje

200 EUR

28 Korr 14:02 Anije me motor , Mitrovicë

Anije gome + motorr +

850 EUR

22 Korr 16:41 Pjesë dhe pajisje , Prizren

shtage peshkimi

200 EUR

22 Korr 16:26 Pjesë dhe pajisje , Prizren

Fish finder,holot

1 100 EUR

17 Korr 00:53 Anije me motor , Therandë

Shitet anija

1 700 EUR Price Reduced

17 Korr 00:24 Anije me pedale dhe me vela , Besianë

Anije

70 EUR

16 Korr 19:42 Anije me pedale dhe me vela , Besianë

Anije

50 EUR

15 Korr 06:17 Anije me motor , Prishtinë

Elektrodat per saldimin e plastikave

10 EUR

14 Korr 22:57 Të tjera , Gjilan

Bazeni

14 Korr 10:19 Skutera uji , Gjakovë

Anije deti

70 EUR

05 Korr 22:36 Anije me pedale dhe me vela , Prishtinë

Anije

39 EUR

30 Qer 18:38 Anije me motor , Prizren

anije

2 200 EUR Price Reduced

26 Qer 16:14 Të tjera , Deçan

Furr per pjekje

300 EUR Price Reduced

25 Qer 23:25 Anije me pedale dhe me vela , Gjilan

Anije

180 EUR

Shikoni shpalljet për makina lundruese si anije dhe skuter uji dhe zgjedhni ofertën ideale për ju në mesin e 402 shpalljeve në MerrJep.com.


Kërkoni për anije dhe motor uji nga rehatia e shtëpisë suaj në Prishtinë, Prizren, Pejë, Gjakovë dhe gjithë Kosovën në MerrJep.com.


Anije dhe skuter uji nga markat dhe modelet më të njohura në shitje


Gjeni anije dhe skuter uji dhe shijoni eksplorimin e detit në stinën e verës dhe jo vetëm. Makinat lundruese janë të dizajnuara për të shijuar knaqësitë verore për të gjithë ata që preferojnë të eksplorojnë ujërat detare. Atëherë çfarë po prisni?


Platfroma MerrJep.com iu ofron mundësi të shumta zgjedhjeje në kategorinë “Anije dhe skuter uji”.


Shiko shpalljet për makina lundruese dhe blini anije me motor, me pedale dhe me vela, skutera uji si dhe pjesë dhe paisje për makina lundruese nga marka të ndryshme si Castagnola, Tecnomar Srl, Merizzi, Dual Craft, Raffaelli Kubang dhe marka tjera të makinave lundruese.


Si të kërkoni për anije dhe skuter në MerrJep.com


Në këtë kategori të MerrJep ju mund të gjeni qindra shpallje për anije dhe skuter uji të markave dhe modeleve të ndryshme, gjë që mund të ju vështirësojë gjetjen e anijes apo skuterit që plotëson kërkesat dhe nevojat tuaja personale.

Për këtë arsye, ne ju rekomandojmë të përdorni filtrat e posaçshëm për kërkim përfshirë modelin e anijes apo skuterit.


Një formë tjetër kërkimi mund ta bëni duke shkruajtur në kutinë e kërkimit "anije me motorr", "skuter uji" apo fraza të tjera kërkimi që përfshijnë modelin e anijes.


Shit makina lundruese në MerrJep.com


Nëse keni anije dhe skuter uji të reja apo të përdorura për të shitur, regjistroni shpallje në MerrJep.com dhe gjeni blerësin potencial për anije dhe skuter uji në mesin 402 shpalljeve për makina lundruese në MerrJep.com.


E gjitha çfarë ju duhet për të pasur një shitje të suksesshme të motorit ujor apo anijes tuaj është të shkruani të gjitha detajet e makinës lundruese dhe numrin kontaktues apo një e-mail ku blerësi potencial mund të ju kontaktoj.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione