Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Auto pjesë dhe aksesorë për vetura - Kërkoni në qytetin e Prishtinës

Auto pjesë dhe pajisje për vetura në shitje në kryeqytetin e Prishtinës. Jeni në kërkim të auto pjesëve dhe aksesorëve të makinave me çmime të volitshme? Shfletoni mbi 26,000 pjesë të veturave në MerrJep.com!

Ne ofrojmë pjesë të jashtme, të brendshme dhe elektrike të veturave për të gjitha markat dhe modelet e automjeteve. Nëse jeni duke kërkuar për frena, shirita ndriçues, goma, fellne, drita LED, radio, ekran, GPS ose pjesë dhe aksesorë të tjerë, ne kemi atë që ju nevojitet.

Sot 23:25 Pjesë rezerve , Prishtinë

Timon per Audi me 60 mi km

150 EUR

Sot 23:03 GPS pajisje , Prishtinë

Motorola GM-300

60 EUR

Sot 22:44 Goma dhe Bandazhe , Prishtinë

Fellne 19 per BMW

350 EUR

Sot 22:33 Goma dhe Bandazhe , Prishtinë

Fellne GMP Italia GUNNER 20 zoll

1 500 EUR

Sot 22:26 GPS pajisje , Prishtinë

navigacion

45 EUR

Sot 22:25 Goma dhe Bandazhe , Prishtinë

Shes tre goma Continental

70 EUR

Sot 22:17 Goma dhe Bandazhe , Prishtinë

Goma 19

260 EUR

Sot 22:10 Pjesë rezerve , Prishtinë

Turbin vw

111 EUR

Sot 18:21 GPS pajisje , Prishtinë

Navigacion

125 EUR

Sot 18:21 GPS pajisje , Prishtinë

Navigacion

45 EUR

Sot 18:21 GPS pajisje , Prishtinë

Navigacion

120 EUR

Sot 18:21 GPS pajisje , Prishtinë

Navigacion

60 EUR

Mbi 20 mijë auto pjesë të reja dhe të përdorura të kërkueshme në çast - Ju ndihmojmë të gjeni pjesën e duhur për veturën tuaj, në kohën e duhur dhe me një çmim mjaft të volitshëm.


Blini nga përzgjedhja jonë e madhe për auto pjesë dhe pajisje në shitje duke u bazuar në markën, çmimin, përshkrimin dhe vendndodhjen e pjesës.

Gjeni auto pjesë dhe aksesorë nga kërkimet dhe shpalljet në zonën tuaj


Jeni në kërkim të auto pjesëve të reja ose të përdorura për shitje? Ndoshta jeni në treg për një sistem shkarkimi me cilësi të lartë, pjesë rezervë, airbag, pajisje sportive, aksesorë, GPS ose ndonjë pjesë tjetër për të rregulluar performancën e automjetit? Mos shikoni më larg se ekrani i telefonit tuaj.

Ka shumë mënyra për të gjetur auto pjesë dhe pajisje që ju nevojiten, qoftë nga një shitës i besuar në MerrJep.com ose nga auto sallone të listuara në MerrJep me vendndodhje në qytetin e Prishtinës.

Si të kërkoni auto pjesë dhe pajisje për vetura në MerrJep?


Ne jemi këtu për t'ju ndihmuar të gjeni çdo auto pjesë dhe pajisje të reja ose të përdorura të performancës ose auto pjesëve që ju nevojiten me çmimin e duhur.

Kur jeni duke kërkuar për auto pjesë dhe pajisje specifike, është më mirë të filloni me një kërkim. Më pas mund të gjeni pjesë nga një sërë dyqanesh të pjesëve të automjeteve dhe shitës individualë. Shkruani atë që kërkoni në shiritin e kërkimit dhe do të merrni një listë të rezultateve me shpalljet lokale.


Thjesht shfletoni MerrJep.com për të gjetur pjesët më të mira të makinave për shitje me çmimin më të mirë. Nëse jeni duke kërkuar për goma, bandazhe, branik, akesorë, shtopa për makinën tuaj, mund të gjeni pjesët e kërkuara nga brendet më të njohura të automotivës.


Shisni auto pjesë dhe pajisje për vetura në internet


A keni qindra auto pjesë dhe pajisje të vjetra veturash në garazhin tuaj që mund të dëshironi t'i shisni?

Pavarësisht nëse dëshironi të fitoni para ose të lironi pak hapësirë, Merrjep është një vend i mrekullueshëm për të shitur auto pjesë dhe pajisje të automjeteve në internet. Ne e bëjmë të lehtë për ju që t'i shisni pjesët tuaja të cilësisë së lartë tek një blerës që i dëshiron ato.

Mjafton të regjistroni shpallje falas dhe të vendosni shpalljen tuaj në mesin e 70.000 vizitorëve ditorë të MerrJep. Auto pjesa apo pajisja që ju shisni, shumë shpejtë do të gjejnë shtëpinë e re!


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione