Goma | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina bujqësore dhe pyllore | Traktorë

IMT , 519
Fiat , 78
Deutz Fahr , 29
John Deere , 27
Same , 21
TAFE , 13
20 Tet 17:28 ,

Ursus 335

1 200 EUR

19 Tet 23:03 ,

Goma

250 EUR

19 Tet 01:20 ,

Goma traktori

150 EUR

17 Tet 18:50 ,

Shitet

2 550 EUR


Kërkime të ngjashme

goma goma Goma goma goma Goma goma 17 goma 17 Goma Goma

Në fillim