goma | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe goma,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj goma Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Maj 09:58
Linku:
,

VW AMAROK

29 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:38
Linku:
,

Nissan Navara 2.5 dizell 2005 89xxxkm te kaluara

8 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 19:48
Linku:
,

Range Rover Sport Dynamic HSE SDV6 306 PS - 75 mije km

53 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
05 Maj 20:02
Linku:
,

Volvo XC90 D5

11 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Sot 21:14 ,

Shes Opel Corsa 1.3CDTI Automatik Rks 1 Vit Klim 2009

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:14 ,

PASSAT B8 2.0 TDI BLUEMOTION DSG Targa GJERMANIS 2018

11 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:14 ,

Shes veturen Q5 quattro, e blerë ne Audi Gjermani

40 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 21:14 ,

Golf 6 1,6TDI iDoganuar 1 vit regjistrim.

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:13 ,

Shitet Golfi 4 1.9 Tdi 2002 SPECIAL

4 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:12 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:12 ,

BMW X5 X DRIVE M PACKET GJENDJE PERFEKTE MUNSI NRRIMI

12 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:10 ,

Shitet Opel Astra

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 21:10 ,

Shitet Peugeot 307 2.0 Benzin viti 2002 me te gjitha Servise

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:10 ,

Shitet Vv T5 1.9 Tdi 2004

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:10 ,

Shitet Vv Caddy 1.9 Tdi 2007 Klim

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:10 ,

CITROEN C3 1.6 e-HDI EXCLUSIVE PANORAM 2015 RKS

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:10 ,

Shitet Vv Golf 2.0 Tdi 2013

8 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:08 ,

Urgjent Shes audi a6

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 21:07 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI MOTORR JAPAN 8-MUAJ RKS 2005

3 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:05 ,

Toyota 4Runner 3.0TD 4x4 RKS

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:04 Shitorja ,

Shitet bmw x5

12 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:02 ,

ASTRA GTC *PA VREJTJE* VITI 2012 RKS 1 VIT

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:02 ,

fellne 15

140 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 21:01 ,

BMW X3

20 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:01 ,

GOLF 4 1.9 TDI 1VIT REGJISTRIM 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 21:01 ,

SEAT LEON 1.6TDI LED MATRIX 2014 ����Me Dogan RKS

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:59 ,

Shkoda octavia 2.0 tdi VRS 184 PS Automatik 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:59 ,

Goma te veres .17-she

30 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:59 ,

GOLF 7 1.6 TDI NDRRIMI I MUNDSHËM

9 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:57 ,

SEAT LEON 2006

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:56 ,

MERCEDES BENZ E 270 CDI W211 AVANTGARDE RKS

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:56 ,

Peugeot 207 1.6 benxin

3 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj goma | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Goma në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Goma në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • Goma 17 në kategorinë Vetura | Volvo
  • goma 17 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • goma në kategorinë Vetura | Nissan | Patrol
  • goma në kategorinë Vetura | Opel | Astra
  • goma në kategorinë Mobilje/Inventar dhe Dekorim
  • Goma në kategorinë Vetura | Volvo
  • Goma 16 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Goma në kategorinë Makina

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione