Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Ford Të gjitha në Kosovë

Courier , 15
Model Tjeter , 166
Transit , 434
Transit , 21

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Ford | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

11 Pri 16:32 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Ferizaj

Shitet fordi pa dogan

11 Pri 10:41 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Pejë

FORD 2.5 DIZEL VITI 2000

2 500 EUR

09 Pri 21:34 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Ferizaj

Shitet ford transit

28 Mar 13:35 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Besianë

Ford Transit

4 000 EUR

24 Mar 20:59 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Therandë

ford transit

2 900 EUR

23 Mar 20:52 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Kamion Ford

16 Mar 17:53 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Klinë

Shitet

14 Mar 01:52 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Prizren

Ford

6 500 EUR

14 Mar 01:35 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Kamjon Ford

3 000 EUR

06 Mar 09:23 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Burim

Ford Transit T300 2.2

04 Mar 21:55 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet Kamioni

14 Shk 22:32 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Gjakovë

Shitet urgjend

2 300 EUR

14 Shk 20:12 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Ford Transit Costum

14 850 EUR

26 Dhj 11:27 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Prishtinë

Shes kamjoneten

4 000 EUR

25 Dhj 14:54 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Transport 044 108 470

1 EUR

03 Nën 21:09 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Prishtinë

Shitet Ford transit 2006

15 Tet 23:33 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Vushtrri

rimorkjo

05 Tet 22:07 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Pejë

Ford Transit

16 000 EUR

21 Sht 20:15 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Kiper ford kiper

2 200 EUR

15 Sht 15:19 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

044932597

7 800 EUR

23 Qer 02:35 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Deçan

Makin per lyrje

80 EUR

06 Qer 10:29 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Burim

FORD TRANXIT 2.2 4X4 2015

15 000 EUR

01 Qer 09:35 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Lipjan

Shitet kombi

28 Maj 17:23 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Ferizaj

Shitet

5 900 EUR

25 Maj 23:44 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Pejë

Ford

24 Mar 12:23 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Ferizaj

Ford transit 2007

5 900 EUR

21 Mar 14:19 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Courier  ·  Ferizaj

Shitet Prekolica

1 EUR

05 Mar 22:20 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Courier  ·  Therandë

pompa

500 EUR

02 Mar 04:51 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Viti

Ford Transit

14 499 EUR

28 Shk 17:57 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shes Alumin

15 Shk 21:56 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Ford  ·  Transit  ·  Mitrovicë

Kamjoneta ford

1 350 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Ford | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione