Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz 16-25 Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Mercedes-Benz 16-25 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Qer 15:35 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-25  ·  Pejë

She's kamjanin

7 800 EUR

09 Qer 19:02 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-25  ·  Prishtinë

Shiter kamjoni

10 000 EUR

02 Mar 09:18 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-25  ·  Gjakovë

Vitoo

2 000 EUR

17 Pri 21:39 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-25  ·  Prishtinë

Mercedes Benz 16-24

07 Shk 14:43 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-25  ·  Lipjan

Mercedes Atego 818

8 700 EUR

08 Mar 12:09 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-25  ·  Gjakovë

U shit flm merr jep

230 EUR Price Reduced

27 Shk 16:56 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-25  ·  Gjakovë

Perkulic

320 EUR

26 Dhj 19:23 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-25  ·  Pejë

mercedes benz 16-25

16 Dhj 15:39 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-25  ·  Pejë

mercedes benz 16-25

02 Nën 18:16 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-25  ·  Deçan

shes kamjonin mercedes

28 Tet 13:18 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-25  ·  Pejë

mercedes benz 1625

04 Sht 07:35 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-25  ·  Pejë

mercedes209

1 000 EUR

03 Qer 01:37 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-25  ·  Prizren

shes

22 Shk 13:22 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-25  ·  Prizren

Shiten

19 Shk 22:22 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-25  ·  Prizren

Shes

20 Tet 18:59 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-25  ·  Prishtinë

Kamion mercedes benz 16/25

4 200 EUR

27 Sht 22:34 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-25  ·  Prizren

Shitet

15 000 EUR

03 Sht 17:44 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-25  ·  Mitrovicë

Mercedes 814

30 Gush 22:44 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-25  ·  Prishtinë

Mercedes-Benz 16-24

14 Korr 18:08 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-25  ·  Prishtinë

Mercedes-Benz 16-24

16 Qer 01:30 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-25  ·  Prishtinë

Kamion mercedes dhe rimorkio

4 200 EUR

07 Nën 18:04 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-25  ·  Pejë

shitet dhe ndrrohet

6 500 EUR

07 Nën 17:55 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-25  ·  Gjilan

Shitet ndrrohet

6 500 EUR

16 Korr 22:53 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-25  ·  Besianë

Kamion mercedes 16/25 me rimorkio

4 500 EUR Price Reduced

06 Pri 22:12 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-25  ·  Prizren

mani prizren

22 000 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Mercedes-Benz 16-25 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione