Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz 16-28 Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Mercedes-Benz 16-28 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

17 Tet 05:27 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-28  ·  Skenderaj

PUNOJMI

04 Shk 17:59 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-28  ·  Prizren

Mikser 9m3 - motorrri bllokuar

14 000 EUR

16 Jan 04:32 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-28  ·  Lipjan

Mercedes Ateco 8/17

08 Jan 12:07 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-28  ·  Prishtinë

Motorr Deutz

12 Gush 00:39 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-28  ·  Prizren

Korrotrec

12 500 EUR

30 Tet 08:47 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-28  ·  Therandë

Shitet

25 000 EUR

23 Nën 09:32 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-28  ·  Gjakovë

Perkulic per kamjon

17 Shk 08:19 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-28  ·  Gjakovë

Shitet ndrrohet

200 EUR Price Reduced

17 Tet 19:15 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-28  ·  Pejë

Mercedes-Benz

7 000 EUR

26 Qer 16:46 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-28  ·  Pejë

Mercedes Benz 16 28

8 000 EUR

30 Pri 04:11 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-28  ·  Mitrovicë

Mercedes 211

03 Pri 11:10 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-28  ·  Prizren

kamion kiper 8.17

20 Jan 12:15 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-28  ·  Pejë

Kamioni frigorifer ne shitje.

8 000 EUR

24 Dhj 19:39 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-28  ·  Prishtinë

kamion

1 200 EUR

20 Korr 23:02 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-28  ·  Prishtinë

Motor Mercedes 260ks v8

1 EUR

20 Korr 22:50 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-28  ·  Prishtinë

Motor Cummins turbo

1 EUR

14 Korr 20:50 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-28  ·  Kastriot

Kamion me kran

19 000 EUR

26 Mar 15:01 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-28  ·  Gjilan

Mercedes-Benz

8 500 EUR

23 Mar 20:01 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-28  ·  Gjilan

Mercedes-Benz

8 500 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Mercedes-Benz 16-28 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione