Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Fiat Të gjitha në Kosovë

Ducato , 86
Scudo , 2
Ducato , 2
Scudo , 3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Fiat | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

11 Shk 17:12 Makina udhëtimi  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Burim

Shitet Fiat Ducato Per pjese

1 EUR

18 Jan 05:18 Makina udhëtimi  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Lipjan

Kombi Fiat

10 500 EUR

18 Jan 05:18 Makina udhëtimi  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Lipjan

Kombi Fiat

10 500 EUR

18 Jan 05:18 Makina udhëtimi  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Lipjan

Kombi Fiat

10 500 EUR

18 Jan 05:18 Makina udhëtimi  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Lipjan

Kombi Fiat

10 500 EUR

18 Jan 05:18 Makina udhëtimi  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Lipjan

Kombi Fiat

10 500 EUR

18 Jan 05:18 Makina udhëtimi  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Lipjan

Kombi Fiat

10 500 EUR

18 Jan 05:18 Makina udhëtimi  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Lipjan

Kombi Fiat

10 500 EUR

18 Jan 05:18 Makina udhëtimi  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Lipjan

Shitet Kombi -Fiat

10 500 EUR

18 Jan 05:18 Makina udhëtimi  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Lipjan

Shitet Kombi -Fiat

10 500 EUR

18 Jan 05:18 Makina udhëtimi  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Lipjan

Shitet Kombi -Fiat

10 500 EUR

18 Jan 05:18 Makina udhëtimi  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Lipjan

Shitet Kombi -Fiat

10 500 EUR

16 Jan 16:54 Makina udhëtimi  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Lipjan

Fiat-Kombi

10 500 EUR

16 Jan 16:43 Makina udhëtimi  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Lipjan

Shitet Kombi -Fiat

10 500 EUR

16 Jan 16:26 Makina udhëtimi  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Lipjan

Kombi Fiat

10 500 EUR

13 Tet 11:34 Makina udhëtimi  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Lipjan

fiat ducato 2.8 diesel 2000

08 Korr 22:10 Makina udhëtimi  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Mitrovicë

Dukato

21 Nën 03:02 Makina udhëtimi  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Klinë

shitet ndrrohet

3 600 EUR

02 Nën 13:17 Makina udhëtimi  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Prishtinë

Shitet Fiat Ducato

3 200 EUR

21 Tet 09:14 Makina udhëtimi  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Kastriot

Shes shlepin per PJES Cmimi 1600€ 044422323

1 600 EUR

27 Sht 23:35 Makina udhëtimi  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Klinë

Shitet ndrrohet 4x4 fiat

19 Qer 13:11 Makina udhëtimi  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Ferizaj

Shitet kamioneta fiat

1 EUR

14 Shk 09:39 Makina udhëtimi  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Prizren

Fiat

1 000 EUR

08 Dhj 12:24 Makina udhëtimi  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Ferizaj

fiat ducato

26 Sht 14:18 Makina udhëtimi  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Besianë

Shitet me dogan

24 Gush 11:18 Makina udhëtimi  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Lipjan

Fiat Ducato 2.8 JTD Viti 99 15 Ulse

1 300 EUR Price Reduced

05 Korr 03:51 Makina udhëtimi  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Viti

Shes Fiat Dukaton

1 750 EUR

03 Korr 19:59 Makina udhëtimi  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Fushë Kosovë

Minibus Fiat Ducato 2.8

4 050 EUR

01 Korr 00:00 Makina udhëtimi  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Viti

Shes Fiat dukato

1 750 EUR

27 Qer 20:49 Makina udhëtimi  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Besianë

Shitet me dogan

3 500 EUR

31 Maj 20:45 Makina udhëtimi  ·  Fiat  ·  Scudo  ·  Dardanë

Fiat

24 Maj 17:12 Makina udhëtimi  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Ferizaj

Fiat ducato 2.5

3 200 EUR

04 Pri 08:49 Makina udhëtimi  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Deçan

Fiat Ducato 2.8 Diesel

21 Mar 18:06 Makina udhëtimi  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Lipjan

KAMIONETË BARTËSE- FIAT DUCATO

4 950 EUR

21 Mar 18:05 Makina udhëtimi  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Ferizaj

Kamionetë- Fiat Dukato

4 950 EUR

05 Jan 19:23 Makina udhëtimi  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Deçan

Fiat Ducato 2.8 Diesel

31 Dhj 10:48 Makina udhëtimi  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Lipjan

Kamionet

3 400 EUR

25 Nën 18:26 Makina udhëtimi  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Therandë

Fiat Ducato 1995

3 850 EUR

24 Sht 21:06 Makina udhëtimi  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Besianë

Shitet Me Dogan

3 200 EUR

22 Sht 20:22 Makina udhëtimi  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Besianë

SHitet me Dogan

30 Gush 13:48 Makina udhëtimi  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Prishtinë

Kombi

29 Gush 14:55 Makina udhëtimi  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Prishtinë

Kombi

28 Gush 14:51 Makina udhëtimi  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Prishtinë

Kombi

18 Gush 13:52 Makina udhëtimi  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Prishtinë

Kombi ne shitje

15 Gush 18:39 Makina udhëtimi  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Prishtinë

Kombi ne shitje

29 Maj 00:46 Makina udhëtimi  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Burim

Kombi fiat shitet

01 Pri 19:35 Makina udhëtimi  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Pejë

Fiat Ducato MAX 3.0 Diezel

05 Mar 17:36 Makina udhëtimi  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Gjilan

Shitet kombi Fiat Ducato

8 000 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Fiat | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione