Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të reja dhe të përdorura për udhëtim | Mercedes, Iveco, Man, VW dhe marka tjera

Iveco , 574
Mercedes , 1432
Fiat , 97
Ford , 180
Ford , 2
VW , 303
Iveco , 3
MAN , 232
MAN , 21
Volkswagen , 275
Fiat , 3
Ford , 2
Suzuki , 1

Makina udhëtimi të reja dhe të përdorura në shitje në Kosovë. Blej autobus, minibus, autobartje, kombi, kamion, rimorkio, autobus minibus dhe lloje tjera të makinave për udhëtim në MerrJep.com. Gjej ofertën ideale në mesin e 3.515 shpalljeve për makina udhëtimi.


Sot 19:39 Makina udhëtimi  ·  Markë tjetër  ·  Setra  ·  Prizren

Setra 315 GT UL Euro 3

1 EUR

Sot 19:35 Makina udhëtimi  ·  Markë tjetër  ·  Setra  ·  Prizren

Setra 315 hdh 2002

1 EUR

Sot 15:51 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Dailay  ·  Vushtrri

shitet Iveko Dailay2.8 viti 1996

3 600 EUR

Sot 15:09 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  T5  ·  Pejë

VW T6 2.0 TDI 2014 me Klim Navi

Sot 14:29 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  LT  ·  Prishtinë

Transport 044 108 470

1 EUR

Sot 11:42 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  818  ·  Mitrovicë

Mercedes ATEGO 818

Sot 10:19 Makina udhëtimi  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Shitet

Sot 09:54 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

Blet transport

Sot 08:51 Makina udhëtimi  ·  Markë tjetër  ·  Nissan  ·  Prishtinë

Nissan Cabstar KORP 20 METRA

24 000 EUR

Dje 23:43 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·   ·  Prizren

Setra

1 EUR

Dje 08:18 Auto sallon Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  T5  ·  Ferizaj

VW T5 1.9 TDI

Shitësit të Besuar
Dje 06:52 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  LT  ·  Prishtinë

Rimorkio prekolic prekolica në Mazgit qmimin foto

19 Maj 19:32 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  LT  ·  Ferizaj

Shitet Spojleri

19 Maj 16:51 Makina udhëtimi  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Goma R C **

19 Maj 16:51 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

MAN - 8.180 ** 2006

19 Maj 16:50 Makina udhëtimi  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Mercedes atego 812

19 Maj 16:48 Makina udhëtimi  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

kontinjeri **

500 EUR

19 Maj 16:36 Makina udhëtimi  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

frigofera **

19 Maj 16:33 Makina udhëtimi  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

krilla **

19 Maj 16:02 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

FIAT-IVECO 65-80 **

19 Maj 15:56 Makina udhëtimi  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Agregati **

19 Maj 15:55 Makina udhëtimi  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Prokolica per kerr **

19 Maj 15:55 Makina udhëtimi  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Mercedes atego 812

19 Maj 15:55 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

MAN - 8.180 * 2006 *

18 Maj 21:11 Makina udhëtimi  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Pejë

SHITET KOMBI FIAT DUKATO 1.9

4 000 EUR

18 Maj 16:25 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·   ·  Lipjan

Kamion MAN 8-163

6 000 EUR

18 Maj 09:52 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Gjilan

Sprinter 316 cdi. Viti 2014 klim ac. ����

13 EUR

18 Maj 05:49 Makina udhëtimi  ·  Markë tjetër  ·  Opel Vivaro  ·  Prishtinë

Opel vivaro 2012

16 Maj 20:02 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

sprinter 518

18 EUR

16 Maj 15:28 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  208  ·  Prizren

Sprinter

5 600 EUR

16 Maj 12:04 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

shitet kombi sapoardhur ����

15 Maj 12:49 Makina udhëtimi  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Rimorkio 4ton

12 Maj 23:07 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  Transporter  ·  Drenas

Shitet T6 transporter kombi

12 Maj 19:06 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Deçan

Mercedes Sprinter 313 CDI

12 Maj 18:57 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Minibus

19 000 EUR

12 Maj 09:40 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  Caddy  ·  Dardanë

kedy, Vw Caddy

1 700 EUR Price Reduced

11 Maj 13:41 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Vushtrri

Minibus iveco daily viti 2005

11 Maj 08:09 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Prishtinë

Minibusi iveco daily 2.8 turbo 25 ulse nlibrez 20montume rks

5 200 EUR

10 Maj 16:45 Makina udhëtimi  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Rimorkio

10 Maj 12:10 Makina udhëtimi  ·  VW  ·  T5  ·  Therandë

shitet vw t5

08 Maj 13:35 Makina udhëtimi  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

Kolic Rimorkio

08 Maj 13:35 Makina udhëtimi  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

Kolic Bager rimorkio

Blej autobus, autobus minibus, kamion, kombi, autobartje të reja dhe të përdorura në MerrJep.com.


Platforma e MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke iu mundësuar kështu blerjen e gjërave nga komoditeti i shtëpisë suaj.


Gjej ofertat më të mira dhe çmimet më të volitshme në shpalljet për makina për udhëtim të reja dhe të përdorura në shitje të markave të ndryshme në MerrJep.com.


Të gjitha llojet e makinave për udhëtim në shitje


Makina për udhëtim në shitje në gjithë Kosovën. Gjej ofertat më të mira dhe çmimet më të volitshme për makina udhëtimi si Sprinter Mercedes Benz 313 CDI, Autobus Mercedes Tourismi Setra R16, Autobus Setra 431 DT, Furgon, Minibus Volkswagen Agen Crafter, Minibus Iveco Daily, Autobusa Man, Marimang Kran dhe makina tjera udhëtimi të llojeve dhe modeleve tjera.


Blej dhe shit makina udhëtimi të reja dhe të përdorura në MerrJep.com


Shiko shpalljet për makina udhëtimi të reja dhe të përdorura në shitje në gjithë Kosovën. Blej autobus, minibus, autobartje, kombi, kamion, rimorkio, autobus minibus, furgon të markave Mercedes, Setra, VW Volkswagen, Iveco, Man dhe marka tjera për makina udhëtimi në MerrJep.com.


Nëse keni makina udhëtimi të reja po të përdorura për të shitur eja në MerrJep.com. Regjistro shpallje me të gjitha informacionet e nevojshme për autobusë, kamionë, rimorkio, autobus minibus, autobartje, kombi dhe modele tjera të makinave për udhëtim dhe gjej blerësin potencial në mesin e 3.515 shpalljeve për makina udhëtimi në gjithë Kosovën dhe gjej makinën që ju përshtatet.

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione