Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Derbi Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Motoçikleta (mbi 50cc) , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Derbi | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

17 Pri 08:38 Auto sallon Skuter  ·  Derbi  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Shitet Skuteri

1 100 EUR

Online Shitësit të Besuar
13 Mar 19:56 Skuter  ·  Derbi  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

Piago skiper 125cc

700 EUR

12 Shk 18:43 Me katër rrota/ATV  ·  Derbi  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Derbi DXR

24 Jan 05:20 Me katër rrota/ATV  ·  Derbi  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Shitet 4 rrotshi

23 Jan 10:24 Me katër rrota/ATV  ·  Derbi  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Shitet 4 rrotshi

09 Dhj 18:48 Me katër rrota/ATV  ·  Derbi  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Shitet 4 rrotsh

27 Nën 06:53 Terren/Offroad  ·  Derbi  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Shitet 4 rrotshi

21 Sht 10:32 Skuter  ·  Derbi  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Enduro Derbi ������������

1 000 EUR

19 Gush 15:11 Skuter  ·  Derbi  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Enduro Derbi������������

1 000 EUR

18 Gush 19:53 Skuter  ·  Derbi  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Motorr ngjendje perfekte

1 350 EUR

28 Korr 14:00 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Derbi  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

shitet

450 EUR

19 Korr 11:10 Skuter  ·  Derbi  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

shitet ndrrohet 125cc

175 EUR

14 Korr 09:34 Skuter  ·  Derbi  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

shitet urgjent

190 EUR

13 Qer 14:49 Të tjera  ·  Derbi  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

shes motoçikletën është në gjendje të mirë

400 EUR

18 Shk 17:09 Skuter  ·  Derbi  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

shitet mondial rf

45 EUR

11 Tet 00:53 Sportiv  ·  Derbi  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Shitet

60 EUR

Viti: 2016
05 Sht 21:44 Skuter  ·  Derbi  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Mondial 150cc

600 EUR

Viti: 2008
28 Gush 23:01 Skuter  ·  Derbi  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Shes skuterin derbi viti 2010

720 EUR

Viti: 2010
07 Korr 09:46 Skuter  ·  Derbi  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Derbi A1 altantis 50cc

500 EUR

Viti: 2009
20 Maj 16:34 Sportiv  ·  Derbi  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Derbi Gpr Malossi

Viti: 2008
01 Maj 00:57 Sportiv  ·  Derbi  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Derbi

Viti: 2008
22 Pri 01:34 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Derbi  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Skuter 150 cc derbi

Viti: 2012
14 Pri 19:52 Kros/Enduro  ·  Derbi  ·  Model Tjeter  ·  Klinë

skuter

1 EUR

Viti: 2010
04 Mar 17:23 Skuter  ·  Derbi  ·  Model Tjeter  ·  Kaçanik

Shitet Skuteri Derbi Boulevard

150 EUR

Viti: 2006
04 Mar 17:21 Skuter  ·  Derbi  ·  Model Tjeter  ·  Kaçanik

Shitet Skuteri Derbi Boulevard

150 EUR

Viti: 2006
02 Shk 18:20 Me katër rrota/ATV  ·  Derbi  ·  Model Tjeter  ·  Klinë

Skuter 150cc

1 EUR

Viti: 2012
25 Jan 23:43 Të tjera  ·  Derbi  ·  Model Tjeter  ·  Burim

Bicikleta ne shitje

Viti: 2015
26 Nën 11:47 Skuter  ·  Derbi  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Derbi senda r 50cc 2t me dokumenta defekt klipi

350 EUR

Viti: 1998
13 Nën 22:04 Skuter  ·  Derbi  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

skuter derbi 50cc

300 EUR

Viti: 1996
25 Sht 23:11 Skuter  ·  Derbi  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Skuter Derbi 100cc

350 EUR

Viti: 2010
20 Gush 03:58 Skuter  ·  Derbi  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

49cc skuter

1 EUR

Viti: 2002
31 Korr 04:24 Skuter  ·  Derbi  ·  Model Tjeter  ·  Dragash

Derbi Atlantis 50 cc

280 EUR

Viti: 2002
28 Korr 07:14 Sportiv  ·  Derbi  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Krosb

400 EUR

Viti: 1988
18 Korr 22:07 Kros/Enduro  ·  Derbi  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Derbi Senda 50

700 EUR

Viti: 1998
04 Korr 17:11 Skuter  ·  Derbi  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Shitet skuteri me defekt

150 EUR

Viti: 2020
31 Maj 23:14 Skuter  ·  Derbi  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

shitet skuteri defekt bobina

150 EUR

Viti: 2020
27 Shk 21:56 Sportiv  ·  Derbi  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Shes derbi me motor yamha 110cc

250 EUR

Viti: 2000
28 Nën 23:18 Skuter  ·  Derbi  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

shitet skuteri 50cc

200 EUR

Viti: 2020
09 Nën 18:50 Sportiv  ·  Derbi  ·  Model Tjeter  ·  Skenderaj

Shitet derbi 50cc

540 EUR

Viti: 2007
03 Nën 13:31 Skuter  ·  Derbi  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Shitet skuteri 200€

200 EUR

Viti: 2020
18 Tet 14:26 Sportiv  ·  Derbi  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Yamaha 110cc

300 EUR

Viti: 2002
16 Tet 12:51 Skuter  ·  Derbi  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Shitet skuter 180€rrafsh ose boj ndrrim me kros

180 EUR

Viti: 2020
06 Tet 15:33 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Derbi  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Shitet Moto Krosi Derbi Me Dokumenta

360 EUR

Viti: 2002
02 Tet 14:59 Kros/Enduro  ·  Derbi  ·  Model Tjeter  ·  Klinë

Motorr per kros

120 EUR

Viti: 2010
27 Sht 18:13 Kros/Enduro  ·  Derbi  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Derbi per pjes

200 EUR

Viti: 2002
08 Sht 11:59 Skuter  ·  Derbi  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Shitet skuter derbi 70cc defekt nuk po dhez

120 EUR

Viti: 2005
07 Sht 16:29 Skuter  ·  Derbi  ·  Model Tjeter  ·  Rahovec

Derbi 150cc

300 EUR

Viti: 1997
31 Gush 21:34 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Derbi  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Shes krosin

299 EUR

Viti: 2002
07 Korr 14:57 Kros/Enduro  ·  Derbi  ·  Model Tjeter  ·  Burim

Kross 250cc

600 EUR

Viti: 2014
29 Qer 22:15 Skuter  ·  Derbi  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Kerkoj skuter me ose pa dokumenta

200 EUR

Viti: 2000

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Derbi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione