Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

cros - Motoçikleta (mbi 50cc) Të gjitha në Kosovë

Honda , 43
Yamaha , 31
KTM , 28
Suzuki , 24
Kawasaki , 9
Beta , 7
Aprilia , 6
Husqvarna , 4
Adly , 3
Lifan , 3
Peugeot , 3
Aeon , 2
Baotian , 2
Cagiva , 2
Gasgas , 2
Gilera , 2
Linhai , 2
MBK , 2
Vespa , 2
Bimota , 1
BMW , 1
BSA , 1
Buell , 1
CPI , 1
Derbi , 1
Husaberg , 1
Jinling , 1
Laverda , 1
Online , 1
Piaggio , 1
Puch , 1
Shineray , 1
TM , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe cros,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj cros Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

25 Maj 23:50 Touring , Prishtinë

Yamaha TDM 850

1 300 EUR

22 Maj 00:04 Kros/Enduro , Malishevë

Ktm 450 full cros 2016

4 700 EUR

08 Maj 17:01 Kros/Enduro , Gjakovë

Ktm 250cc

26 Pri 21:27 Kros/Enduro , Kastriot

Shitet motori cros

690 EUR

03 Pri 16:43 Skuter , Mitrovicë

Ktm 300 full cros edhe skuter

1 500 EUR

30 Mar 10:08 Kros/Enduro , Pejë

Suzuki rm125cc full kros 2002 me dokumenta

1 EUR

30 Mar 10:04 Kros/Enduro , Pejë

Suzuki rm 125cc full kros 2002 me dokumenta

1 100 EUR

29 Mar 03:38 Kros/Enduro , Prishtinë

Shitet motorri

2 350 EUR

23 Mar 02:29 Kros/Enduro , Prishtinë

Cros KTM

23 Jan 01:39 Kros/Enduro , Lipjan

cros 125 cc

380 EUR

17 Dhj 21:00 Kros/Enduro , Vushtrri

Cros 125 kubik

1 000 EUR

Viti: 2018
24 Nën 22:32 Kros/Enduro , Mitrovicë

Full Cros 125 Cc

490 EUR Price Reduced

25 Tet 02:45 Kros/Enduro , Ferizaj

Full Kros 450Cc Honda 4Takt

1 900 EUR Price Reduced

01 Tet 12:59 Kros/Enduro , Prishtinë

Shes motor Honda full-cros

3 200 EUR

30 Gush 20:05 Motoçikleta (mbi 50cc) , Ferizaj

Shitet mini cros 110 ne gjendje teper te mir

500 EUR

Viti: 2010
25 Gush 21:55 Kros/Enduro , Vushtrri

Mini cros kros

Viti: 2021
14 Gush 22:13 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjilan

Cros

260 EUR

Viti: 2020
12 Gush 14:47 Kros/Enduro , Gjilan

Shes Motor Cros 125 Kubik

700 EUR

Viti: 1989
09 Gush 20:50 Kros/Enduro , Gjakovë

Shitet crosi

1 200 EUR

Viti: 2002
07 Korr 21:38 Sportiv , Vushtrri

Shitet yamaha 750

900 EUR

Viti: 2018
28 Qer 20:44 Kros/Enduro , Therandë

Cros 600cc

600 EUR

Viti: 1990
27 Qer 18:08 Kros/Enduro , Prizren

Cross 125cc

450 EUR

Viti: 2005
28 Maj 21:15 Kros/Enduro , Skenderaj

Motorr Kros (cross 250 CC Kubik) Kontaktoni

650 EUR

Viti: 2002
28 Maj 02:40 Kros/Enduro , Burim

Cros honda 125 cc

700 EUR

Viti: 1999
19 Pri 18:38 Kros/Enduro , Ferizaj

Shes Motorin Cros 50cc

Viti: 2013
01 Pri 23:25 Kros/Enduro , Prishtinë

Kros cros

12 EUR

Viti: 2000
31 Mar 22:48 Kros/Enduro , Gjakovë

❗️U SHIT ❗️U SHIT❗️U SHIT❗️

1 EUR Price Reduced

Viti: 1994
15 Jan 23:23 Kros/Enduro , Ferizaj

Full cros 450 c

Viti: 2008
04 Dhj 17:53 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjakovë

Motor Cros Cagiva Elefant 900cc I sapo ardhur nga ����

1 500 EUR

Viti: 1994
20 Nën 17:10 Kros/Enduro , Gjakovë

Motor Cros Cagiva Elefant 900cc I sapo ardhur nga ����

1 550 EUR

Viti: 1994
14 Sht 12:14 Kros/Enduro , Ferizaj

Shitet honda 125cc full

1 300 EUR

Viti: 2000
09 Sht 13:24 Kros/Enduro , Ferizaj

Motocros

400 EUR

Viti: 1999
22 Gush 16:03 Kros/Enduro , Vushtrri

SHITET KROSI 125CC

1 EUR

Viti: 2008
22 Qer 00:32 Kros/Enduro , Ferizaj

HondaCRF FULL CROS

4 500 EUR

Viti: 2014
06 Qer 12:43 Kros/Enduro , Ferizaj

cros 250 cc

800 EUR

Viti: 2010
24 Maj 17:56 Kros/Enduro , Drenas

Motorr

700 EUR

Viti: 1988
09 Maj 15:13 Me katër rrota/ATV , Kaçanik

Shitet atv 125 cc ndrrim me cros

Viti: 2020
27 Pri 03:38 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

Ktm

2 100 EUR

Viti: 2011
25 Pri 10:52 Kros/Enduro , Ferizaj

Suzuki

950 EUR

Viti: 1990
10 Pri 12:48 Skuter , Gjilan

Shitet zuzuki burgman 400 Ndrrim

1 000 EUR

Viti: 1998
08 Pri 13:38 Skuter , Gjilan

Shitet zuzuki burgman 400 Ndrrim

1 000 EUR

Viti: 1999
09 Mar 22:49 Kros/Enduro , Viti

Moto cros 250 cc 2020

1 550 EUR

Viti: 2020
09 Mar 10:33 Kros/Enduro , Klinë

Moto cros

1 200 EUR

Viti: 2020
06 Mar 22:59 Kros/Enduro , Prizren

Full cros 125cc

800 EUR

Viti: 1998
06 Shk 16:46 Kros/Enduro , Pejë

Cros 125cc

300 EUR

Viti: 2019
06 Jan 11:52 Kros/Enduro , Prizren

Helmet per Cros

50 EUR

Viti: 2009
16 Dhj 14:16 Kros/Enduro , Vushtrri

Shitet krosi 250 cc full cros

Viti: 2003
06 Dhj 19:49 Kros/Enduro , Lipjan

Suzuki rm-z250

Viti: 2013

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj cros | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • cross në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Kymco
  • cross në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Kawasaki
  • cross në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha
  • Cross në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio
  • cros125cc në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • cros në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha
  • cros në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Husqvarna
  • cros në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Cagiva
  • cros në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Kawasaki
  • Cross në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione