Pa dogan | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Yamaha , 115
Honda , 76
Suzuki , 73
Piaggio , 52
Kawasaki , 48
Aprilia , 46
Kymco , 27
Peugeot , 20
SYM , 15
BMW , 11
Gilera , 10
Adly , 8
Vespa , 8
KTM , 7
Keeway , 7
Malaguti , 7
TGB , 6
Daelim , 6
Can Am , 5
Benelli , 5
Hyosung , 4
Ducati , 4
Italjet , 4
Cagiva , 4
Lifan , 4
Baotian , 3
SMC , 3
Shineray , 3
Derbi , 3
Jawa , 2
Triumph , 2
Online , 2
Motowell , 2
Jinling , 2
Quadro , 2
Aeon , 2
Bashan , 2
Polaris , 1
Aixam , 1
CPI , 1
PGO , 1
Skyteam , 1
Bimota , 1
Pegasus , 1
Kimi , 1
Motobi , 1
Beta , 1
Husqvarna , 1
CFMOTO , 1
MV Agusta , 1
Zhongyu , 1
MBK , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pa dogan,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pa dogan Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 00:33 ,

Kawasaki 636

Viti: 2005
Dje 23:45 ,

Yamaha r1

3 200 EUR

Viti: 2005
Dje 20:49 ,

Harley Davidson v rod

8 500 EUR

Viti: 2002
Dje 20:45 ,

DUCATI 1000cc

3 400 EUR

Viti: 2003
Dje 19:59 ,

SYM 125cc pa dogan

1 050 EUR

Viti: 2015
Dje 15:44 ,

motorr 250cc

Viti: 2010
16 Maj 12:39 ,

Shitet

1 700 EUR

Viti: 2009
16 Maj 11:02 ,

Aprila pegaso 650

1 500 EUR

Viti: 1995
16 Maj 02:16 ,

shes nrroj me vetur motorri pa dogan osht

1 000 EUR

Viti: 1998
16 Maj 01:59 ,

Gilera Runner 125cc 4T

1 000 EUR

Viti: 2002
15 Maj 01:13 ,

Skuter

1 035 EUR Price Reduced

Viti: 2009
14 Maj 14:20 ,

Shitet ndrrohet

2 150 EUR

Viti: 2017
13 Maj 18:32 ,

Shitet

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 2002
12 Maj 17:45 ,

YAMAHA X MAX 2015

3 300 EUR

Viti: 2015
12 Maj 14:07 ,

Shitet BMW GS R1200

Viti: 2016
11 Maj 16:36 ,

Skuter

1 150 EUR

Viti: 2009
11 Maj 10:02 ,

Skuter piaggio

950 EUR

Viti: 2006
10 Maj 00:29 ,

Honda 110cc

1 250 EUR

Viti: 2013
06 Maj 08:12 ,

Shitet

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 2017
05 Maj 07:54 ,

Motorr 150cc palma

1 350 EUR

Viti: 2009
03 Maj 22:48 ,

Honda Fes panthe

900 EUR

Viti: 2006
03 Maj 21:37 ,

Shitet sym 125cc viti 2015

1 200 EUR

Viti: 2015
03 Maj 21:29 ,

Shitet yamaha mt-09

6 000 EUR

Viti: 2016
01 Maj 19:03 ,

Shitet skuteri yamaha

1 000 EUR

Viti: 2008
30 Pri 15:26 ,

Aprilia Leonardo 125cc

750 EUR

Viti: 1996
30 Pri 15:24 ,

SYM HD 125cc

850 EUR

Viti: 2005
30 Pri 15:23 ,

Peugeot Speedfight 2 50cc

650 EUR

Viti: 2001
30 Pri 15:22 ,

Yamaha Teos 125cc (MBK)

800 EUR

Viti: 2000
30 Pri 13:33 ,

Piaggio FLY 125cc

999 EUR

Viti: 2008
28 Pri 00:45 ,

Yamaha FZ6R 2010

3 440 EUR Price Reduced

Viti: 2010
27 Pri 03:38 ,

Honda 110cc

1 300 EUR

Viti: 2013
25 Pri 17:37 ,

Skuter

850 EUR

Viti: 2010
25 Pri 11:41 ,

Jonway gs

1 900 EUR

Viti: 2011

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pa dogan | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione