Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

pa dogan - Vetura Të gjitha në Kosovë

VW Volkswagen , 6755
Mercedes-Benz , 1672
Audi , 1585
Opel , 1295
BMW , 1226
Ford , 593
Peugeot , 584
Renault , 552
Fiat , 379
Citroën , 377
Škoda , 276
Seat , 210
Nissan , 110
Volvo , 88
Mazda , 77
Alfa Romeo , 71
Hyundai , 62
Mitsubishi , 62
Land Rover , 57
Kia , 53
Chevrolet , 51
Jeep , 48
Chrysler , 42
Smart , 42
Honda , 38
MINI , 34
Toyota , 30
Jaguar , 28
Porsche , 27
Dacia , 24
Daewoo , 21
Suzuki , 20
Acura , 17
Saab , 15
Subaru , 15
Dodge , 13
Rover , 12
Ssangyong , 10
Lancia , 9
Yugo , 8
Cadillac , 7
Alpina , 6
Hummer , 4
Maserati , 4
Aixam , 4
Lada , 3
Zastava , 3
Corvette , 3
Daihatsu , 3
Bentley , 3
Buick , 2
Lincoln , 2
Infiniti , 2
GMC , 2
Piaggio , 2
Tata , 2
Isuzu , 1
Lotus , 1
BAIC , 1
Wartburg , 1
Proton , 1
Bugatti , 1
Artega , 1
Trabant , 1
MG , 1
Triumph , 1
UAZ , 1
Lexus , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe pa dogan , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj pa dogan Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

14 Nën 14:40
Linku:
Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Prishtinë

Urgjent - Shitet Fiat Punto deri të enjëten dt. 16.11.2023

4 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 05:54 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Drenas

BLEJM VETURA ��049/66 04 54�� AKSIDENT DEFEKT AUDI BMW VW

15 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:54 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Pejë

SHITE SHPEJT▶️(BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)

Shitësit të Besuar
Sot 05:54 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Besianë

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:54 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 27/7

9 950 EUR Price Reduced

Sot 05:54 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Mitrovicë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:54 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A2  ·  Fushë Kosovë

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMW AUDI

124 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:54 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  QUATTRO  ·  Gjakovë

(BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

Viti: 2019
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:54 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Prishtinë

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2019
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:54 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  730  ·  Klinë

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:54 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Fushë Kosovë

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:54 Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Lipjan

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 05:54 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  500  ·  Gjakovë

BLEJM VETURA ��049/66 04 54��DEFEKT MOTORR AKSIDENT DEFEKT

14 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:54 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Dragash

��BLEJM VETURA TE❌ AKSIDENTUME❌DEFEKT❌PA DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:54 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  330  ·  Artanë

❌Blejm Vetura ❌Qe Nuk I Perdorni Me Defekt Pa Dogan VW BMW

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:54 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Gjilan

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2002
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:54 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Malishevë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:54 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Rahovec

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI DEFEKT DHE NE RREGULL

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:54 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Ferizaj

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:54 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Burim

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:54 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Malishevë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 05:54 Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Lipjan

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:54 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Fushë Kosovë

��BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI ME DEFEKT DHE PA DOGAN

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:54 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

SHITE SHPEJT▶️(BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)

13 339 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:54 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Lipjan

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:54 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Gjakovë

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:54 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  ActiveHybrid 5  ·  Gjilan

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT ATO

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:54 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  550  ·  Gjilan

AUTO-SHARRI (BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:54 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Kaçanik

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2017
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:52 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Klinë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 05:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Klinë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:52 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Klinë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:52 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  400  ·  Pejë

AUTO-SHARRI (BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2015
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:52 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Klinë

BLEJM VETURA ME DEFEKT VW GOLF PASAT AUDI MERCEDES

12 900 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:52 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  550  ·  Fushë Kosovë

BLEJM VETURA MOTORR DEFEKT AKSIDENT A DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:52 Vetura  ·  BMW  ·  X5 M  ·  Kaçanik

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:52 Auto sallon Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Prizren

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

9 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:52 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Fushë Kosovë

��BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI DEFEKT AKSIDENT VW AUDI BM

13 460 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:52 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Pejë

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:52 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Burim

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 05:52 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Prishtinë

��BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

14 888 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:52 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Pejë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:52 Vetura  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Prishtinë

��BLEJM VETURA TE HJITHA LLOJET RKS DEFEKT PA DEFEKT 24/7

30 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:52 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Kastriot

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

10 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:52 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fushë Kosovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:51 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET TER KOSOVEN 24/7

20 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:51 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Fushë Kosovë

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2005
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:51 Vetura  ·  BMW  ·  535  ·  Pejë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 05:51 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Therandë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj pa dogan | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione