Pa dogan | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 4051
Mercedes-Benz , 1047
Opel , 920
Audi , 718
BMW , 608
Renault , 409
Peugeot , 396
Ford , 359
Fiat , 291
Citroën , 259
Seat , 132
Škoda , 120
Nissan , 63
Alfa Romeo , 62
Mazda , 51
Hyundai , 44
Mitsubishi , 36
Volvo , 35
Land Rover , 33
Chrysler , 32
Kia , 32
Smart , 32
Chevrolet , 30
Honda , 27
Toyota , 25
Jeep , 23
MINI , 19
Porsche , 18
Dacia , 17
Suzuki , 16
Acura , 15
Jaguar , 11
Rover , 10
Daewoo , 10
Dodge , 9
Saab , 9
Ssangyong , 8
Yugo , 8
Lancia , 6
Cadillac , 5
Alpina , 5
Hummer , 4
Aixam , 3
Lada , 2
Infiniti , 2
Corvette , 2
Daihatsu , 2
Subaru , 2
Tata , 2
Isuzu , 1
Lotus , 1
Zastava , 1
Maserati , 1
Proton , 1
NSU , 1
Lincoln , 1
Bugatti , 1
Trabant , 1
MG , 1
UAZ , 1
GMC , 1
Bentley , 1
Piaggio , 1
Sot 12:15
Linku:
,

Citroen Jumpy 2.0HDI • NDRRIM.I.MUNDUR.6 ShPEJTSi.tip.top.

3 600 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:25
Linku:
,

Bmw

15 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:17
Linku:
,

Mercedes-Benz E350 V6 2013

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Jan 14:07
Linku:
,

Audi A3 2.0 Tdi quattro 184 PS

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 19:57 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

2 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:57 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

2 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:57 ,

BLEJM VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ..

3 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 19:57 ,

BLEJM VETURA RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT TEGJITHA

3 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:56 ,

BLEJM VETURA RKS PA DHE ME DOGAN AKSIDENT DEFEKT

3 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 19:56 ,

BLEJM VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ..

3 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 19:56 ,

BLEJM VETURA RKS ME PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ..

3 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 19:56 ,

BLEJM VETURA RKS ME DHE PA DOGAN DEFEKT PA DEFEKT

3 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 19:56 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 19:56 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

3 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 19:56 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:55 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 19:55 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 19:55 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 19:55 ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 19:55 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

2 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 19:55 Shitorja ,

BLEJM VETURA RKS PA DOGAN DEFEKT-AKSIDENT��

Viti: 2019
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 19:54 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:53 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 19:53 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 19:53 ,

AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 19:53 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 19:52 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 19:52 ,

VW Golf 7 2.0 TDI DSG Highline Full Extra Pa Dogan

8 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:52 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

2 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 19:52 ,

TAURAN 2.0 DSG 7 ulse pa dogan 2015 gjendja teknike perfekt

5 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:51 ,

Pasat b3 1.6 TD. Pa dogan

399 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:51 ,

SHITET KOMBI T5 2.5 TDI --PA DOGAN -- ME KLIM

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:51 ,

Mercedes A klas 1.7 Cdi Pa Dogan Automatik

1 250 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:51 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAV NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:50 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:50 Shitorja ,

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI (1000 DERI 5000 €URO)KOSOVE��

5 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 19:50 Shitorja ,

BLEJM VETURA RKS PA DOGAN DEFEKT-AKSIDENT��

Viti: 2020
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 19:50 ,

AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:49 ,

SHES GOLF 7 1.6 TDI AUTOMATIK VITI 2015

9 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:49 Shitorja ,

BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN VW AUDI

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999


Në fillim