Yamaha x max | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Yamaha , 95
Vespa , 3
Gilera , 1
Piaggio , 1
14 Jan 20:40 ,

skuter yamaha x max 125 cc

1 250 EUR

Viti: 2007
06 Jan 17:34 ,

YAMAHA X-city 2009

1 890 EUR

Viti: 2009
04 Jan 09:09 ,

Shes zingjirin per motora

100 EUR

Viti: 2014
24 Dhj 08:18 ,

Gilera Nexus 250 cc

2 500 EUR

Viti: 2008
12 Dhj 00:23 ,

Yamaha x max mbulesë këmbësh

69 EUR

Viti: 2015
26 Tet 18:20 ,

Yamaha X Max

1 400 EUR

Viti: 2006
16 Sht 17:27 ,

Yamaha X max

1 850 EUR

Viti: 2009
30 Gush 22:53 ,

yamaha x max 250 cc

1 700 EUR

Viti: 2006
28 Gush 14:30 ,

Yamaha x max

Viti: 2018
26 Gush 23:40 ,

Yamaha x max 250cc me dogan

1 450 EUR

Viti: 2007
26 Gush 23:27 ,

Yamaha X-Max 250

2 900 EUR Price Reduced

Viti: 2010
24 Gush 15:55 ,

yamaha x-max 250cc

1 450 EUR

Viti: 2006
21 Gush 15:04 ,

Yamaha x max me dogan

1 500 EUR

Viti: 2007
13 Gush 17:12 ,

Yamaha X Max 125cc

Viti: 2009
09 Gush 13:47 ,

Shes pjes

Viti: 2007
02 Gush 21:40 ,

Yamaha X-Max 125 - Urgjent

1 750 EUR

Viti: 2006
27 Korr 11:35 ,

Yamaha x max 250cc

1 EUR Price Reduced

Viti: 2006
20 Korr 10:53 ,

Yamaha x-max 250 cc 2007

1 500 EUR

Viti: 2019
19 Korr 19:19 ,

Yamaha x-max 250 cc 2007

1 480 EUR

Viti: 2007
17 Korr 14:57 ,

YAMAHA X MAX 125cc

1 700 EUR

16 Korr 10:56 ,

Yamaha X max 250 cc

2 000 EUR

13 Korr 16:13 ,

Yamaha x max 250 cc

1 750 EUR

Viti: 2007
13 Korr 15:37 ,

X max yamaha

4 700 EUR

Viti: 2014
08 Qer 01:04 ,

Yamaha X Max 125cc

1 850 EUR

Viti: 2006
07 Qer 16:21 ,

Yamaha X max

1 EUR

Viti: 2008
07 Qer 03:26 ,

Yamaha x-max 125 2007

1 300 EUR

Viti: 2007
20 Maj 11:52 ,

Vespa GTS 200 RKS

2 000 EUR

Viti: 2004
07 Maj 04:16 ,

X-MAX 250 cc

2 650 EUR

Viti: 2012
07 Maj 02:26 ,

Yamaha x max 125 i

2 100 EUR

Viti: 2010
20 Mar 18:46 ,

Shes Yamaha X-Max 125cc

5 350 EUR

Viti: 2019
30 Sht 11:28 ,

X-Max 125 I

1 850 EUR

Viti: 2008
26 Sht 13:57 ,

Yamaha X max

Viti: 2018
06 Sht 12:16 ,

Yamaha 250 cc

1 300 EUR

Viti: 2001
28 Gush 21:01 ,

Shitet Yamaha X-max 250i

2 200 EUR

Viti: 2009


Në fillim