Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Markë tjetër Në shitje (Shitet, Shes) në Kosovë

250 cc , 2
Adly , 4
Aerox , 4
ATV , 3
BA MOTO , 5
Model Tjeter , 420
Mondial , 6
Virago , 2
Yamaha , 17

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 20:35 Kros/Enduro , Ferizaj

Motocross 250cc

23 Sht 20:23 Kros/Enduro , Prishtinë

KROS 4T 2021

1 EUR

31 Gush 19:00 Kros/Enduro , Prishtinë

Kros

550 EUR Price Reduced

29 Gush 08:16 Kros/Enduro , Fushë Kosovë

Yamaha me motor Wuyang 200cc

1 500 EUR

15 Gush 13:05 Kros/Enduro , Ferizaj

Kreidler 125ccm, 2015 - 450km

1 850 EUR

12 Gush 14:44 Kros/Enduro , Pejë

Kros 150cc

30 Korr 00:21 Kros/Enduro , Skenderaj

motokros

800 EUR

22 Korr 12:05 Kros/Enduro , Pejë

Shitet krosi 150cc

1 200 EUR

20 Korr 02:54 Kros/Enduro , Gjilan

moto cross 250cc

2 000 EUR

Viti: 2022
16 Korr 20:12 Kros/Enduro , Shtërpcë

Kros 250cc

1 350 EUR

13 Korr 15:28 Kros/Enduro , Besianë

Shitet

1 100 EUR

05 Korr 13:18 Kros/Enduro , Besianë

shitet Taken motorri 250cc

1 950 EUR

04 Korr 13:28 Kros/Enduro , Prishtinë

kros enduro 250

2 000 EUR

03 Korr 06:57 Kros/Enduro , Skenderaj

shitet ose ndrrohet krosi 125

01 Korr 00:02 Kros/Enduro , Drenas

Shitet krosi 045 605 843

130 EUR

17 Qer 14:32 Kros/Enduro , Prishtinë

Shitet krossi

06 Qer 07:40 Kros/Enduro , Prishtinë

Yamaha xt

1 500 EUR

05 Qer 04:04 Kros/Enduro , Viti

cross 250cc

1 950 EUR

03 Qer 22:49 Kros/Enduro , Burim

Shitet apollo 250cc 2023 1250€

1 250 EUR

08 Maj 18:05 Kros/Enduro , Viti

Full Cross 150cc Pit Bike

850 EUR

03 Maj 01:32 Kros/Enduro , Viti

shitet krosi 125cc

500 EUR

23 Pri 19:19 Kros/Enduro , Burim

Shitet krosi enduro

1 EUR

21 Pri 15:02 Kros/Enduro , Prishtinë

Honda MTX 125

24 Mar 21:56 Kros/Enduro , Pejë

Shes motorin kros

06 Mar 18:15 Kros/Enduro , Gjilan

Kros Shineray 250 cc

1 500 EUR

28 Shk 22:17 Kros/Enduro , Kaçanik

kros

200 EUR

26 Shk 19:45 Kros/Enduro , Therandë

Shitet krosi 125 cc

450 EUR

23 Shk 18:20 Kros/Enduro , Ferizaj

kros 250c

21 Shk 17:53 Kros/Enduro , Burim

Shitet krosi

19 Shk 19:16 Kros/Enduro , Skenderaj

Motocross 200cc

750 EUR

02 Shk 12:15 Kros/Enduro , Deçan

Shtitet krossi

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione