piagio | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Piaggio , 67
Aprilia , 3
Peugeot , 2
Vespa , 2
Adly , 1
Aixam , 1
Can Am , 1
CPI , 1
Honda , 1
Laverda , 1
Puch , 1
Yamaha , 1
05 Jan 10:56 ,

Shitet

850 EUR

Viti: 2003
14 Tet 14:26 ,

Pigio i sapo doganuar

1 400 EUR

Viti: 2014
06 Sht 12:50 ,

Shitet piagio beverly

2 500 EUR

Viti: 2013
22 Gush 22:46 ,

2 Piagio Liberty 125CC

1 400 EUR

Viti: 2006
20 Gush 10:33 ,

Piagio fly 125 kubik

650 EUR

Viti: 2009
19 Gush 20:36 ,

Skuter Piagio 125 kubik

650 EUR

Viti: 2009
05 Gush 11:15 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2008
26 Korr 11:37 ,

Shitje

Viti: 2008
23 Korr 06:22 ,

PIAGGIO ZIP

250 EUR

Viti: 2000
16 Korr 20:56 ,

shes motorin piagio 125 kubik i

1 100 EUR

Viti: 2008
05 Korr 22:58 ,

Piagio 50cc

300 EUR

Viti: 2003
03 Korr 14:28 ,

skuter cpi 125 cc

550 EUR

Viti: 2014
24 Qer 10:27 ,

Motor

750 EUR

Viti: 2009
10 Qer 19:14 ,

Shitet

300 EUR

Viti: 2002
21 Maj 17:44 ,

Piagio

500 EUR

Viti: 1995
28 Pri 19:49 ,

Kerkoj radiolic

Viti: 2001
21 Shk 14:01 ,

Skuteri

749 EUR

Viti: 2006
19 Shk 23:20 ,

shitet piagio

150 EUR

Viti: 2020
23 Sht 16:11 ,

Shes motor

1 EUR

Viti: 2002
11 Sht 16:20 ,

urgjent shitet skuteri 50cc

380 EUR

Viti: 2006
07 Gush 09:39 ,

piaggio

1 700 EUR

Viti: 2002
06 Gush 14:42 ,

Shes piagio 125cc

430 EUR

Viti: 2000
17 Korr 16:09 ,

piagio

600 EUR

Viti: 1998
28 Qer 17:36 ,

Shitet Paigio

100 EUR

Viti: 1998
31 Maj 10:48 ,

PIAGIO LIBERTY 125

1 EUR

Viti: 2006
06 Maj 19:13 ,

Piagio typhoon

330 EUR

Viti: 2018
19 Pri 21:25 ,

Skuter beverly 250

1 600 EUR

Viti: 2005
14 Pri 17:54 ,

Shes piagio libert 125cc

450 EUR

Viti: 2006
14 Pri 15:05 ,

piagio 125cc

750 EUR

Viti: 2006
07 Pri 22:05 ,

piagio

650 EUR

Viti: 2005
31 Mar 23:34 ,

Shes Motor Piagoo

470 EUR

Viti: 2003
06 Shk 21:43 ,

motorr peugeot 125cc

750 EUR

Viti: 2018
07 Sht 22:42 ,

Shitet

180 EUR

Viti: 1996
03 Sht 00:30 ,

piagio liberty

450 EUR

Viti: 2005
04 Gush 18:20 ,

Motorin piagio x9

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 2004
03 Korr 01:20 ,

Piagio 50 cc

Viti: 2001
16 Qer 15:31 ,

Piagio

220 EUR

Viti: 1997


Në fillim