Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Motoçikleta (mbi 50cc) | Skuter | Honda | CB

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda CB | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

18 Pri 10:53 ,

Shitet motori

590 EUR

Viti: 2010
14 Mar 22:42 ,

Shes skuter 125 CC

1 250 EUR

Viti: 2014
22 Nën 21:50 ,

Skuter

180 EUR

Viti: 2004
12 Sht 11:35 ,

ndrroj akuarium

120 EUR

Viti: 2017
14 Gush 10:04 ,

Skuter

200 EUR

Viti: 2009
30 Korr 07:55 ,

SKUTER HONDA 50CC

250 EUR

Viti: 2000
17 Qer 23:36 ,

Skuter

200 EUR

Viti: 2020
09 Mar 08:42 ,

Shiten

850 EUR

Viti: 2005
04 Mar 17:19 ,

honda

Viti: 2018
04 Mar 13:35 ,

Honda

1 EUR

Viti: 2000
22 Shk 14:01 ,

Kerkoj skuter 50cc

200 EUR

Viti: 2004
10 Shk 07:58 ,

Wuyang 125 cc

750 EUR

Viti: 2019
07 Shk 22:35 ,

skuter

850 EUR

Viti: 2014
22 Tet 11:23 ,

motor honda

300 EUR

Viti: 1991
13 Sht 12:25 ,

shitet urgjent 49cc

300 EUR

Viti: 2006
28 Gush 15:31 ,

Honda 49 cc me dogan

450 EUR

Viti: 1999
23 Gush 22:43 ,

shitet motorri

600 EUR

Viti: 2000
06 Gush 12:01 ,

Shes motorrin

400 EUR

Viti: 2008
01 Korr 20:08 ,

skuter

110 EUR

Viti: 2002
15 Qer 16:50 ,

Jakne per motorra

Viti: 2008
10 Maj 11:49 ,

Skuteri

420 EUR

Viti: 1996
20 Shk 21:12 ,

Skuter HONDA

230 EUR

Viti: 1999
18 Shk 12:29 ,

Skuter Honda

250 EUR

Viti: 2002
26 Sht 11:23 ,

Grips per volan

10 EUR

Viti: 2016
23 Korr 14:19 ,

Honda CB50F

130 EUR Price Reduced

Viti: 1995
28 Gush 17:44 ,

Honda CBR600cc -91

600 EUR

Viti: 1991

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda CB | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione