Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Skutera - Të rinj dhe të përdorur të markave të ndryshme në shitje

Adly , 303
Aprillia , 3
Aeon , 116
Aixam , 61
Aprilia , 1049
Peugeot , 1
Arctic Cat , 17
Baotian , 115
Yamaha , 1
Barossa , 23
Bashan , 8
Beeline , 13
Benelli , 39
Piaggio , 1
Beta , 20
Bimota , 75
Blata , 2
BMW , 97
Boom , 2
BRP , 1
BSA , 2
Buell , 2
Cagiva , 9
Can Am , 4
Cectek , 2
CFMOTO , 17
CPI , 82
Daelim , 77
Derbi , 34
Dinli , 1
DKW , 1
Ducati , 22
e-max , 6
emco , 1
E-Ton , 2
Explorer , 27
Gasgas , 3
Generic , 21
Gilera , 309
GOES , 2
Gorilla , 8
Honda , 975
Husaberg , 6
Husqvarna , 16
Hyosung , 10
Indian , 7
Italjet , 49
Jawa , 6
Jinling , 14
Kawasaki , 40
Keeway , 102
Kimi , 6
Kingway , 3
Knievel , 4
KTM , 18
Kymco , 438
Laverda , 34
Lifan , 43
Linhai , 29
LML , 1
Luxxon , 1
Maico , 6
Malaguti , 227
MBK , 72
Megelli , 9
Motobi , 40
Moto Guzzi , 11
Motowell , 121
MV Agusta , 1
Mz , 20
Norton , 3
NSU , 6
Online , 52
Pegasus , 8
Peugeot , 1007
PGO , 47
Piaggio , 1879
Polaris , 2
Puch , 54
Quadro , 5
Rewaco , 4
Rivero , 20
Sachs , 6
Sherco , 1
Shineray , 9
Simson , 3
Skyteam , 16
SMC , 12
Suzuki , 409
SYM , 375
TGB , 40
TM , 10
Triton , 3
Triumph , 2
Vespa , 299
Yamaha , 2274
Zero , 3
Zhongyu , 7

Skutera të ri dhe të përdorur në shitje. Gjeni skuterë të ri apo të përdorur në mesin e mijëra shpalljeve ditore për shitje të skuterave të ri dhe të përdorur në MerrJep.com.


Shikoni shpalljet për skutera të rinj dhe të përdorur në mesin e 8.309 shpalljeve. Përzgjedhje e madhe e Skuterëve Peugeot, Honda, Kawasaki, Kymco, Suzuki, Aprilia, Suzuki, Piaggio, Vespa e shumë lloje tjera të skuterave në shitje.

23 Maj 13:53
Linku:
Skuter , Prishtinë

Yamaha TMAX 560

11 500 EUR

23 Maj 13:53
Linku:
Skuter , Prishtinë

Yamaha TMAX 560

11 500 EUR


Dje 23:27 Skuter , Ferizaj

shitet skuteri

450 EUR

Dje 22:59 Skuter , Pejë

VESPA GTS 300 HPE ABS/ASR 2019 - 1VIT RKS

4 800 EUR

Dje 22:49 Skuter , Fushë Kosovë

Yamaha Cygnus 125cc

1 400 EUR

Dje 22:29 Skuter , Gjilan

Yamaha X-MAX 250������������

1 900 EUR

Dje 22:25 Skuter , Kastriot

Mondial

270 EUR

Dje 22:08 Skuter , Drenas

Shitet Atv 125cc

780 EUR

Dje 22:06 Skuter , Drenas

Shitet Skuteri 50c

470 EUR

Dje 21:58 Skuter , Pejë

Yamaha cygnus 125 2010

1 100 EUR

Dje 21:54 Skuter , Prizren

Skuter Vespa 300cc

1 EUR

Dje 21:51 Skuter , Pejë

Vespa LX S 125 2008

1 750 EUR

Dje 21:41 Skuter , Deçan

Skuter NAS 150 CC MAX-T 2023 Model

Dje 21:31 Skuter , Gjakovë

HONDA YAMAHA KYMCO PIAGGIO SYM PEUGEOT TELL

1 450 EUR

Dje 21:22 Skuter , Skenderaj

Shitet skuteri Mondial 150cc ..

349 EUR

Dje 20:29 Skuter , Prishtinë

Sym Fiddle ll 125cc Viti 2010 Me Dogan Perfekte

1 150 EUR

Dje 20:29 Skuter , Prishtinë

Sym Fiddle ll 125cc Viti 2010 Me Dogan Perfekte

1 150 EUR

Dje 20:10 Skuter , Mitrovicë

Piaggio Fly 125cc

830 EUR

Dje 19:57 Skuter , Pejë

Yamaha X-max 400

4 EUR

Dje 19:41 Skuter , Ferizaj

Shitet Yamaha X-MAX 300cc

5 590 EUR

Dje 19:23 Skuter , Gjakovë

Yamaha Majesti

750 EUR

Dje 19:18 Skuter , Prishtinë

Skuter Wuango 125cc Me Dogan Tpagume

850 EUR

Dje 19:11 Skuter , Gjakovë

Piaggio liberty 125cc

Dje 19:11 Skuter , Gjilan

Sym HD 125������������

950 EUR

Dje 19:02 Skuter , Ferizaj

Yamaha x_max

1 700 EUR

Dje 18:11 Skuter , Ferizaj

Skuter hinda 50c me dogan

Dje 18:05 Skuter , Drenas

Shitet Sym 125c

770 EUR

Dje 17:26 Skuter , Mitrovicë

Skuter SYM 125 me dogan viti 2009

Dje 17:22 Skuter , Mitrovicë

Skuter SYM 125 me dogan viti 2011

Dje 17:20 Skuter , Mitrovicë

✅ Yamaha Aerox 49cc me dogan

1 EUR

Dje 16:58 Skuter , Gjilan

Honda fes 125 4t

1 500 EUR

Dje 15:58 Skuter , Gjilan

Yamaha x-max 250i ����

1 EUR

Dje 14:45 Skuter , Prizren

Vespa GTS125ie

3 100 EUR

Dje 14:39 Skuter , Deçan

Skuter Elektrik FOCUS 2023 Model 00 KM

Dje 14:19 Skuter , Pejë

Vespa 125cc viti 2000 me dogan te paguar����

1 150 EUR

Viti: 2000
Dje 14:05 Skuter , Deçan

Skuter Elektrik City Coco Full Extra 2022 Model

Viti: 2021
Dje 14:05 Skuter , Deçan

Skuter NAS MT-03 Full Extra 2022 Model

Viti: 2021
Dje 14:05 Skuter , Deçan

SYM 125 CC Skuter

Dje 13:59 Skuter , Mitrovicë

x adv 2020

13 000 EUR

Dje 13:53 Skuter , Besianë

Piaggio Liberty

630 EUR

Dje 13:51 Skuter , Deçan

Skuter 125 CC MT-03 NAS 00 KM 2022

Dje 13:48 Skuter , Gjakovë

Piaggio Beverly 125 cc

Dje 13:46 Skuter , Besianë

Yamaha Doodo 125cc

750 EUR

Dje 13:45 Skuter , Deçan

Skuter 150 CC Okonoi Extra Model 00 KM Full Extra

1 250 EUR

Viti: 2021
Dje 13:43 Skuter , Prizren

Honda Vision 2013 50cc 4Takt ��������

1 150 EUR

Dje 13:35 Skuter , Deçan

Skuter Elektrik NAS 2023 Model Extra

Dje 13:33 Skuter , Deçan

Skuter NAS 150 CC Model 2023 00 Km

Kërkoni shpallje për skutera të ri dhe të përdorur në MerrJep.com dhe gjeni skutera Peugeout, skutera Honda, skutera Kawasaki, skutera Kymco, skutera Suzuki, skutera Piaggio dhe lloje tjera të skuterave të ri dhe të përdorur në shitje.


Skutera në shitje


Jeni duke kërkuar të bleni skutera? Platforma MerrJep.com iu ofron mundësi të madhje zgjedhjeje për Skuter nga markat më të njohura në botë si Honda, Kawasaki, Suzuki dhe shumë marka tjera.


Shikoni shpalljet për skutera për të cilët ju jeni të interesuar ne mesin e 8.309 shpalljeve për motoçikleta të reja dhe të përdorura të markave Honda, Suzuki, Yamaha, Peugeout dhe shumë të tjera.


Shisni skutera të markave të ndryshme, të ri dhe të përdorur në MerrJep.com


Shitja e gjërave të reja dhe të përdorura nuk ka qenë kurrë më e lehtë.


Keni skutera për të shitur? Eja në tregun më të madh për tregti online.


Shisni skuterë shpejt, lehtë dhe sigurt në MerrJep.com. Plotësoni të gjitha të dhënat për skuterin që dëshironi të shisni dhe tërhiqni blerësit potencial për shpalljen tuaj.

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione