Mitrovicë | Motoçikleta (mbi 50cc) | Skuter

Adly , 22
Aeon , 3
Aixam , 2
Aprilia , 46
Baotian , 12
Barossa , 1
Benelli , 3
Bimota , 10
BMW , 2
Derbi , 3
Ducati , 2
Gilera , 15
Honda , 17
Husqvarna , 1
Hyosung , 1
Italjet , 1
Jawa , 2
Kawasaki , 2
Keeway , 1
KTM , 1
Kymco , 8
Lifan , 1
Linhai , 3
Malaguti , 11
MBK , 2
Motobi , 2
Motowell , 6
Online , 6
Peugeot , 20
Piaggio , 77
Sachs , 1
Sherco , 1
Skyteam , 1
SMC , 1
Suzuki , 11
SYM , 7
Vespa , 6
Yamaha , 39

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 00:05 ,

YAMAHA SIXTEEN 125 ( 8.000 km )

1 500 EUR

Viti: 2011
17 Pri 22:48 ,

Piaggio beverly 125cc

1 100 EUR

Viti: 2002
16 Pri 22:15 ,

mondial rf

470 EUR

Viti: 2011
16 Pri 01:26 ,

Aerox ekstra

700 EUR

Viti: 2008
11 Pri 02:07 ,

bamoto

430 EUR

Viti: 2000
02 Pri 08:41 ,

BEVERLY 300IE 2012

3 000 EUR

Viti: 2012
28 Mar 19:43 ,

Peugeot

220 EUR

Viti: 2010
28 Mar 07:21 ,

shiten pjest

Viti: 2000
27 Mar 16:25 ,

Grand Skuter Yamaha majesty 250 kubik

950 EUR

Viti: 2005
26 Mar 16:36 ,

Mallaguti 50cc

100 EUR

Viti: 2006
25 Mar 01:12 ,

mondial rf

1 300 EUR

Viti: 2020
18 Mar 18:32 ,

Shiten maskat edhe maqina

Viti: 2008
16 Mar 18:42 ,

shes skuter

1 EUR

Viti: 2012
12 Mar 22:10 ,

piagio typhon

260 EUR

Viti: 2004
02 Mar 22:54 ,

Yamaha 250 kubik

1 100 EUR

Viti: 2005
27 Shk 16:07 ,

Motorr

320 EUR

Viti: 2018
24 Shk 20:01 ,

Shitet rodeo 125cc

Viti: 2008
22 Shk 19:43 ,

Gilera Nexus 250 cc

2 250 EUR Price Reduced

Viti: 2008
22 Shk 16:21 ,

Piaggio typhoon 125

350 EUR

Viti: 2020
20 Shk 22:14 ,

Yamaha X-Max 250

2 900 EUR Price Reduced

Viti: 2010
15 Shk 11:33 ,

Shitet

370 EUR

Viti: 2014
13 Shk 23:39 ,

Yamaha aerox

Viti: 2020
09 Shk 21:51 ,

Shitet rodeo 125cc

100 EUR

Viti: 2008
02 Shk 13:58 ,

Piaggio X9 180cc

1 000 EUR

Viti: 2002
30 Jan 18:35 ,

Gilera Runner 125cc

1 EUR

Viti: 2006
21 Jan 12:27 ,

SYM 200 cc

570 EUR

Viti: 2005
18 Jan 22:15 ,

Vustrri

Viti: 2020
25 Dhj 15:38 ,

Urgjent

1 050 EUR

Viti: 2002
18 Dhj 09:14 ,

Pjes per motorra

Viti: 2002
15 Dhj 09:34 ,

Yamaha Maxter 125cc

Viti: 2003
08 Dhj 13:42 ,

Shitet piaggio

450 EUR

Viti: 2002
30 Nën 14:51 ,

Skuter

450 EUR

Viti: 2008
30 Nën 14:25 ,

Skuter

450 EUR

Viti: 2008
23 Nën 22:39 ,

Honda Panatheon 125cc

800 EUR

Viti: 2001
18 Nën 19:08 ,

piagjo

Viti: 2008
18 Nën 18:07 ,

shitet mondial rf me dokumenta

250 EUR

Viti: 2007
18 Nën 17:47 ,

Areox Yamaha

300 EUR

Viti: 2005
17 Nën 18:51 ,

Scoter 50 cc

450 EUR

Viti: 2008

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione