Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | SYM | JET

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | SYM JET | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

17 Jan 23:51 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prizren

Sym jet 50 c

17 Jan 23:51 Motoçikleta (mbi 50cc) , Ferizaj

Sym jet 50c

09 Tet 19:57 Skuter , Deçan

Sym Jet Euro X 50 ccm

560 EUR

Viti: 2006
05 Tet 13:45 Motoçikleta (mbi 50cc) , Viti

Skuter

500 EUR

Viti: 2011
29 Gush 19:20 Skuter , Prizren

Shitet urgjent 49 kubik dogan pagume

Viti: 2012
14 Gush 22:35 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjilan

SYM JET SPORT X50Sr Factory

700 EUR

Viti: 2008
03 Gush 12:13 Skuter , Prizren

Sym jet 50

Viti: 2008
03 Gush 12:07 Skuter , Ferizaj

Sym jet 50

Viti: 2008
27 Korr 13:11 Skuter , Prishtinë

sym jet 50

Viti: 2008
27 Korr 13:11 Skuter , Ferizaj

Sym jet 50

Viti: 2008
19 Korr 13:25 Skuter , Prizren

Sym jet 50

Viti: 2008
19 Korr 13:25 Skuter , Ferizaj

Sym jet 50

Viti: 2008
28 Qer 13:21 Skuter , Prizren

Sym jet 50 c

Viti: 2008
28 Qer 13:13 Skuter , Prishtinë

Sym jet 50c

Viti: 2008
28 Qer 13:13 Skuter , Ferizaj

Sym jet 50 c

Viti: 2008
24 Qer 10:17 Skuter , Prishtinë

Sym jet 50c

Viti: 2008
24 Qer 09:56 Skuter , Ferizaj

sym jet 50c

Viti: 2008
22 Qer 16:07 Skuter , Prizren

Shitet motori jet x 200 cc. 00

3 000 EUR

Viti: 2021
20 Qer 16:28 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

sym jet 50cc

Viti: 2006
20 Qer 16:28 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prizren

sym jet 50 cc

Viti: 2006
20 Qer 16:28 Motoçikleta (mbi 50cc) , Ferizaj

Sym jet 50 cc

Viti: 2006
20 Qer 16:28 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

Shitet SYM CRUISYM 300cc 2021

4 000 EUR

Viti: 2021
16 Qer 00:59 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prizren

Sym jetsport 50cc

590 EUR

Viti: 2009
14 Qer 16:57 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prizren

Sym jet sport 50cc

580 EUR

Viti: 2008
18 Maj 15:06 Skuter , Mitrovicë

Sym jet 14 200cc 2020

Viti: 2020
15 Maj 20:36 Skuter , Mitrovicë

Sym jet 14 200cc

2 300 EUR

Viti: 2020
07 Shk 23:36 Motoçikleta (mbi 50cc) , Viti

SYM JET Sport 50cc

300 EUR Price Reduced

Viti: 2004
04 Dhj 13:23 Skuter , Pejë

Motor sym 2012

900 EUR

Viti: 2012
04 Dhj 13:23 Skuter , Pejë

Skuter sym

900 EUR

Viti: 2012
04 Sht 14:06 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

shitet orgjent

250 EUR

Viti: 2004
26 Pri 21:23 Motoçikleta (mbi 50cc) , Therandë

Skuter

800 EUR

Viti: 2010
04 Jan 17:35 Motoçikleta (mbi 50cc) , Shtime

Sym Jet 50 -08

400 EUR

Viti: 2008
10 Nën 18:43 Skuter , Pejë

SYM JET 50cc

600 EUR

Viti: 2010

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | SYM JET | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione