Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motoçikleta touring Yamaha, Aprilia, Honda ne shitje

Adly , 8
Aeon , 6
Aixam , 4
Honda , 1
Aprilia , 20
Baotian , 6
Barossa , 4
Beeline , 3
Benelli , 5
BMW , 68
Cagiva , 2
CFMOTO , 4
Daelim , 6
Ducati , 5
E-Ton , 1
Explorer , 1
Gilera , 2
Honda , 65
Hyosung , 3
Italjet , 1
Jawa , 3
Kawasaki , 24
KTM , 2
Laverda , 1
Malaguti , 1
MBK , 1
Motowell , 2
Peugeot , 1
Piaggio , 23
Polaris , 3
Puch , 1
Rieju , 1
Suzuki , 22
SYM , 1
TGB , 1
TM , 1
Triumph , 8
Vespa , 3
Yamaha , 103
Zero , 1

Gjeni shpallje për motoçikleta të reja dhe të përdorura për udhëtim nga markat më të njohura të motoçikletave. Motorra Aprilia, Honda, Harley Davidson, Kawasaki, Yamaha mund t'i gjeni vetëm në MerrJep.com.

04 Qer 19:51
Linku:
Touring  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

BMW R850 RT

3 499 EUR

05 Qer 17:24
Linku:
Touring  ·  BMW  ·  F series  ·  Prishtinë

BMW F900XR 2021 Full Option RKS 1 vit Garancion

12 400 EUR


11 Qer 12:44 Touring  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

HONDA INTEGRA 750 - 2014

7 200 EUR

Online
11 Qer 11:45 Touring  ·  Aprilia  ·  Pegaso  ·  Prishtinë

Aprilia Pegaso 650

1 600 EUR

10 Qer 14:54 Touring  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Yamaha Tracer 9GT 2023

14 800 EUR

10 Qer 11:49 Touring  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Shitet Motori Zontes 350T2 ADV

4 111 EUR

10 Qer 05:26 Touring  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Urgjent, SHITET, GS 1200, 2018

15 500 EUR

10 Qer 04:23 Touring  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Yamaha 600cc

1 900 EUR

10 Qer 04:03 Touring  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Ducati Multistrada

10 000 EUR

08 Qer 21:38 Touring  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Shtime

Honda Goldwing GL1500

5 800 EUR

08 Qer 08:40 Touring  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

Bmw r1200gs

5 499 EUR

08 Qer 08:39 Touring  ·  BMW  ·  F series  ·  Therandë

Bmw f650gs

5 699 EUR

08 Qer 06:27 Touring  ·  Yamaha  ·  TDM 850 TOURING  ·  Dardanë

Yamaha

1 650 EUR

07 Qer 09:22 Auto sallon Touring  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Shitet Bmw Gs

5 200 EUR

Shitësit të Besuar
05 Qer 17:24
Linku:
Touring  ·  BMW  ·  F series  ·  Prishtinë

BMW F900XR 2021 Full Option RKS 1 vit Garancion

12 400 EUR

04 Qer 19:51
Linku:
Touring  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

BMW R850 RT

3 499 EUR

02 Qer 14:16 Touring  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Shitet: BMW GS, 650cc, 2004

2 500 EUR Price Reduced

01 Qer 15:30 Touring  ·  Triumph  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Triumph tiger 955i

4 200 EUR

31 Maj 23:31 Touring  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

SHITET BMW K1200 LT

31 Maj 18:09 Touring  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Burim

Motor Tourer HONDA

2 500 EUR

31 Maj 01:13 Touring  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

bmw

2 500 EUR

30 Maj 17:20 Touring  ·  Markë tjetër  ·  Adly  ·  Besianë

Shitet motorri Taken 250cc

1 600 EUR

30 Maj 16:46 Touring  ·  Markë tjetër  ·  Adly  ·  Fushë Kosovë

Shitet xhami para montues dhe tempomati

60 EUR

28 Maj 08:13 Touring  ·  Piaggio  ·  Classic  ·  Prishtinë

shitet motoqikleta

1 100 EUR

27 Maj 14:14 Touring  ·  Kawasaki  ·  VN  ·  Gjilan

Kawasaki

27 Maj 04:16 Touring  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

YAMAHA FJ 1200

1 300 EUR

26 Maj 14:45 Touring  ·  Triumph  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Triumph Tiger 800 Abs Full pajisje

5 800 EUR

19 Maj 12:25 Touring  ·  Piaggio  ·  Beverly  ·  Prishtinë

Beverly 350cc

4 500 EUR

16 Maj 17:45 Touring  ·  Piaggio  ·  Beverly  ·  Mitrovicë

Shitet beverly 350

3 600 EUR

15 Maj 20:20 Touring  ·  Triumph  ·  Sprint  ·  Deçan

Motocikleta

2 500 EUR

12 Maj 16:16 Touring  ·  BMW  ·  Gs 1150  ·  Zveçan

Motor

09 Maj 21:15 Touring  ·  BMW  ·  R1100GS  ·  Ferizaj

Bmw r1100rs

06 Maj 23:31 Touring  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shes Suzuki Vstrom 1000 dl

9 000 EUR

06 Maj 07:17 Touring  ·  Triumph  ·  Sprint  ·  Deçan

Motorr

2 900 EUR

02 Maj 16:14 Touring  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

bmw 650

2 500 EUR

02 Maj 13:50 Touring  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

Bmw r 1100r

2 600 EUR Price Reduced

01 Maj 10:58 Touring  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Yamaha Fazer FZ1

4 900 EUR

29 Pri 12:30 Touring  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

X adv

17 500 EUR

29 Pri 12:15 Touring  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

X adv

17 000 EUR

27 Pri 08:14 Touring  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Bmw 650 cc

2 400 EUR Price Reduced

26 Pri 01:55 Touring  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Yamaha Niken 900cc

12 400 EUR

25 Pri 22:47 Touring  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

BMW GS 1250 2020 Exclusive

18 500 EUR Price Reduced

24 Pri 21:10 Touring  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

BMW F650GS SHITET

2 700 EUR

23 Pri 11:21 Touring  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

Bmw r1200 rt

5 800 EUR

21 Pri 13:17 Touring  ·  CFMOTO  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

CF MOTO 800cc (2023)

11 000 EUR

18 Pri 00:51 Touring  ·  Piaggio  ·  Beverly  ·  Prizren

Beverly 350cc

2 700 EUR

14 Pri 20:44 Touring  ·  Piaggio  ·  Beverly  ·  Mitrovicë

Shitet beverly 350cc

1 EUR

12 Pri 18:00 Touring  ·  Honda  ·  CRF  ·  Artanë

Honda Africa Twin 1100 Adventure sports full

15 000 EUR

12 Pri 00:29 Touring  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

BMW F650GS SHITET

2 700 EUR

10 Pri 23:09 Touring  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Yamaha super tenere 2010

7 450 EUR

09 Pri 09:38 Touring  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Shitet, BMW All Road 650cc, 2004

2 600 EUR Price Reduced

Përzgjedhje e madhe e motorrave touring nga të gjitha markat. Gjeni motoçikleta udhëtimi në MerrJep.com dhe shijojeni rrugët e gjata dhe lokale në të.


Gjeni motorra Touring në MerrJep.com


Motoçikletat touring iu ofrojnë mundësinë të shijoni rrugët e hapura dhe shëtitjen në natyrë. Motorrët touring janë të ndërtuara për të përshkuar dhe eksploruar rrugë të gjata me qëllim të eksplorimit të natyrës në vende të ndryshme.


Motoçikletat touring ofrojnë shumëllojshmëri të modeleve të ndryshme. Varësisht ditancës që ju planifikoni të përshkoni ju mund të zgjedhni bicikleta të thjeshta dhe të lehta të cilat përdoren për rrugë lokale.


Ndërsa nëse planifikoni rrugë të gjatë me shoqërues juve do të ju duhet një motoçikletë me bagazh dhe vend për pasagjerë.


Merrjep.com iu ofron modelet më të njohura të motoçikletave touring si: Honda 600cc, Yamaha 125cc, Yamaha XZ 550, Kawasaki Ninja 750 dhe shumë lloje të ndryshme të markave më të njohura të motoçikletave.Blej dhe shit motoçikleta touring në MerrJep.com


Blej motoçikleta touring të reja dhe të përdorura.. Shikoni shpalljet në MerrJep.com dhe gjeni motorra touring nga marka të ndryshme si Aprilia, Harley-Davidson, Honda, Kawasaki, Yamaha dhe shumë marka të tjera.


Të gjitha llojet e motoçikletave touring në një vend. Zgjedhni modelin që ju përshtatet duke filluar nga bicikleta, motorr Aprilia 125cc, motor Yamaha, Honda 600cc, Yamaha 125cc, motor Yamaha 750, Daelim 125cc, Yamaha XZ 550, Kros 85cc, Kawasaki Ninja 750 dhe shumë lloje tjera të kategorisë touring.
Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione