Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vw t4 - Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Pejë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vw t4 , kategori , ose vendndodhje Pejë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Vw t4 Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Sot 18:05 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

Goma per skutera

15 EUR

Sot 17:26 Auto sallon Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Pejë

Korp Bageri

170 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 17:26 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Pejë

Caddy Maxi 1.9 TDI 2010

3 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:25 Auto sallon Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Pejë

Ansore per Golf 7

20 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 17:24 Auto sallon Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Pejë

Gepek Audi q7

35 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 17:24 Auto sallon Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Pejë

Braniku i Renault Clio

20 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 17:23 Auto sallon Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

Fellne 16 Per Gjipa Audi

400 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 17:23 Auto sallon Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Pejë

Per Opel Kadet Benxin

20 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 17:23 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Pejë

Opel Zafira 2.0 Diesel 7 Ulse RKS 1 VIT

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:22 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Twingo  ·  Pejë

Renault Twingo 1.2 Benxin viti 2004

800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:22 Auto sallon Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Pejë

Shtopat BMW X6

150 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 17:19 Vetura  ·  Škoda  ·  Felicia  ·  Pejë

Shkoda Felicia 1.9 TDI RKS I CLAJMRUAR

650 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:13 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Pejë

Braniku per Renaul Clio

20 EUR

Sot 17:12 Vetura  ·  Škoda  ·  Praktik  ·  Pejë

Shkoda Praktik 1.4 TDI 2007 me dogan

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Pejë

Touran 2.0 TDI 2012 Match

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:09 Vetura  ·  Ford  ·  Ka  ·  Pejë

Per Pjese Shitet Komplet

200 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 17:09 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Pejë

Renault Megane 1.9 Diesel 2003 RKS I CLAJMRUAR

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:09 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Sirion  ·  Pejë

Daihatsu Sirion 1.0 Benxin 1998

750 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:09 Vetura  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Pejë

Fiat Doblo 1.9 Diesel viti 2003 Boshpumpa Defekt

750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:05 Vetura  ·  Peugeot  ·  Partner  ·  Pejë

Peugeot Partner 1.9 Diesel viti 2006 RKS 1 VIT

1 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:27 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

Shiten fellne Skoda

220 EUR

Sot 13:43 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Pejë

Tavan per touran

25 EUR

Sot 13:39 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Pejë

Kuk per Audi

30 EUR Price Reduced

Sot 13:38 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Pejë

Mbushs per bateri

35 EUR Price Reduced

Sot 13:38 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Pejë

Stopa Audi

35 EUR

Sot 13:37 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

4 Goma 205 65 r16 C

150 EUR Price Reduced

Sot 13:28 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

Fellne golf 4

140 EUR

Sot 13:28 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

Goma Kelly 225 55 r17

70 EUR Price Reduced

Sot 11:47 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Pejë

Rrotkapne Orgjinale 15

40 EUR Price Reduced

Sot 11:15 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Pejë

Lug e vogël për kanalla

170 EUR

Sot 10:50 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

Mercedes-Benz Fellga

80 EUR

Sot 10:50 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Pejë

Grill per bmw x6

40 EUR Price Reduced

Sot 10:47 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Pejë

Reflektor

35 EUR

Sot 10:47 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Pejë

Krilla per Renault Clio

20 EUR Price Reduced

Sot 10:47 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Pejë

Fara per BMW

20 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vw t4 | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione