Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Rahovec

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Rahovec,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Rahovec ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:26 Vetura , Rahovec

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

8 888 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Sot 17:25 Vetura , Rahovec

AUTO----1 (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Sot 13:07 Vetura , Rahovec

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

88 888 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:54 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Rahovec

Piaggio Liberty 125cc

700 EUR

Sot 12:41 Autopjesë dhe Pajisje Goma dhe Bandazhe , Rahovec

Fellne !

111 EUR

Sot 12:34 Vetura , Rahovec

BLEJM VETURA E AKSIDENTUME

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:49 Vetura , Rahovec

Shes Fiat Punto 1.3 Dizel jtd RKS

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:29 Motoçikleta (mbi 50cc) Touring , Rahovec

harley davidson

16 200 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Sot 04:42 Vetura , Rahovec

Shitet

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:58 Vetura , Rahovec

Shitet Vv Caddy 1.9 tdi 2006 Klim

3 300 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:54 Vetura , Rahovec

Mercedes Benz C220 Anglez

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:38 Vetura , Rahovec

Shitwt Vv Caddy 1.9 Tdi 2005 Klim

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:37 Vetura , Rahovec

Shitet Vv Caddy 1.9 Tdi 2006 me Klim

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:35 Vetura , Rahovec

Shitet Vv Golf 7 2.0 Tdi 2013 150 ps����

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:35 Vetura , Rahovec

��������Shitet Vv T5 1.9 Tdi 2007 Maxxi i Ri��������

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:30 Vetura , Rahovec

AUTO -TREGU ��BLEJM TE GJITHA KERRET NE KS OSE PA DOGAN��

Viti: 2008
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 18:43 Vetura , Rahovec

Polo 1.6 tdi

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:14 Vetura , Rahovec

Shitet Opel Corsa 2007

3 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:53 Vetura , Rahovec

Shitet vetura pasat 2.0 R Line

1 EUR

Dje 09:26 Makina bujqësore dhe pyllore Makina korrëse , Rahovec

Shitet / Ndrrohet

1 EUR

Dje 09:24 Shitorja Vetura , Rahovec

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Dje 09:13 Vetura , Rahovec

Shitet Opel Corsa

3 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:06 Vetura , Rahovec

BLEJ VETURA

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 16:05 Autopjesë dhe Pajisje Goma dhe Bandazhe , Rahovec

Fellna 18 Opel Insignia

999 EUR

29 Maj 14:04 Vetura , Rahovec

Shitet Opel Corsa

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Maj 06:10 Vetura , Rahovec

Shitet Vv Golf 7.5 2.0 Tdi 2013 4 Motion Panoram

11 900 EUR

29 Maj 06:06 Vetura , Rahovec

BLEJM VETURA ME TARGA TE HUAJA OSE RKS VETURA ME DEFEKT OSE

8 080 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Maj 23:00 Autopjesë dhe Pajisje Goma dhe Bandazhe , Rahovec

shiten gomat me fellne

28 Maj 18:59 Vetura , Rahovec

Shitet Opel Corsa

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 18:42 Vetura , Rahovec

Peugeot Partner

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Maj 18:30 Autopjesë dhe Pajisje Goma dhe Bandazhe , Rahovec

fellne

250 EUR

28 Maj 18:14 Autopjesë dhe Pajisje Të tjera , Rahovec

ECU Truni Bsi

28 Maj 18:02 Vetura , Rahovec

Mercedes GLE 350 Coupé

59 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Maj 18:02 Vetura , Rahovec

Mini cooper s

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Maj 17:46 Vetura , Rahovec

Shitet Opel Corsq 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 17:40 Vetura , Rahovec

Peugeot Partner

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Maj 17:40 Vetura , Rahovec

Peugeot Partner

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Maj 17:40 Vetura , Rahovec

audi a3 sedan 2019

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
28 Maj 17:31 Makina bujqësore dhe pyllore Moto-kultivatorë , Rahovec

Shitet

1 EUR

28 Maj 17:31 Vetura , Rahovec

Golf 5

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Maj 17:31 Vetura , Rahovec

Veture

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 17:30 Vetura , Rahovec

Në shitje Kombi

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
28 Maj 17:22 Vetura , Rahovec

Fellne dhe goma 19zoll

1 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Rahovec juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione