Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BMW | i3

05 Gush 17:29 ,

BMW modeli i3

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 15:23 ,

BMW benzin

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 12:07 ,

BMW turbo dizel

2 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Gush 10:49 ,

BMW i3 -06

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999


Në fillim