Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

BMW në shitje - Shpallje për modele të ndryshme veturash të markës BMW

Seri 1 , 2386
Seri 2 , 290
Seri 4 , 138
Seri 3 , 8943
Seri 5 , 5493
Seri 6 , 104
Seri 7 , 685
Seri 8 , 13
M-modele , 822
X-modele , 3822
Z-modele , 26
2002 , 103
i3 , 6
i8 , 5

Merrjep ka një larmi të gjerë të veturave BMW për të zgjedhur. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për një veturë të re apo një veturë të përdorur, Merrjep ka një mundësi për ju.

Ne kemi një gamë të gjerë modelesh, përfshirë seritë BMW Seria 3, 4, 5, seritë M M5, M3, M4, M8, seritë sportive apo luksoze të nivelit të lartë BMW X1, X4, X5, X6 dhe seri tjera të përshtatshme me stilin tuaj të jetës dhe nevojave tuaja personale.


20 Mar 21:42
Linku:
Vetura , Prishtinë

Bmw 535d 2014 km 146000 (Garantume)

23 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:28
Linku:
Vetura , Prishtinë

BMW X5 M50d F15 2014 ne Shitje

36 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:18
Linku:
Shitorja Vetura , Vushtrri

BMW 118D AUTOMATIK DIZEL 2.0D

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:32
Linku:
Shitorja Vetura , Ferizaj

BMW GT 2.0 Dizel ** FACELIFT ** Automatik Viti 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:21
Linku:
Shitorja Vetura , Ferizaj

BMW 535d xDrive Luxury M-sport

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 19:06 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

99 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 19:05 Vetura , Shtime

❌AUTO-VETURA BLEJM TE GJITHA VETURAT QE NUK I PERDORNI

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 19:04 Vetura , Burim

AUTO-TREGU =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

49 699 968 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 19:04 Shitorja Vetura , Prishtinë

Shitet BMW X3 2.0 2011- 8 shpejtsi

16 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:03 Vetura , Drenas

❌AUTO-VETURA BLEJM TE GJITH VETURAT DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN

9 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 19:03 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

99 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:02 Vetura , Viti

BMW X3 3.0 Diesel Automatik-Steptronik 2013 vetem me Dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:02 Vetura , Gjilan

��BLEJM VETURA GJITHA LLOJET AKSIDENT DEFEKT RKS PA DOGAN��

80 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:02 Vetura , Viti

BMW GT 520 Facelift 2.0 Diesel Automatik 2015 184 PS RKS

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:00 Vetura , Viti

BMW 520 Diesel 2018 Automatik ///M_Packet me Dogan t’paguar

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:00 Vetura , Artanë

BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAVE QE SJU DUHEN NE TER KOSOVEN

15 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:00 Vetura , Kaçanik

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:00 Shitorja Vetura , Prishtinë

Shitet Vetura Bmw 320 Xdrive Touring 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:58 Vetura , Vushtrri

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

80 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:58 Vetura , Ferizaj

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:52 Vetura , Viti

BMW X5 30 D viti 2013 Automatik-Steptronic me Dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:46 Vetura , Pejë

Bmw 530

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 18:36 Vetura , Besianë

BMW 730 3.0 Diesel Full Opsion

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:34 Vetura , Viti

BMW 420 d 2015 2.0 Diesel Automatik me Dogan t’paguar

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:34 Vetura , Gjilan

Bmw F30 320D V.p2014 I Ardhur Nga Zvicra Me Dogan Rks

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:24 Vetura , Besianë

BMW 3.0 530 AUTOMATIK VP 2010 RKS 1 VIT

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:22 Vetura , Ferizaj

BMW 530D AUTOMATIK 2012 DISTRONIC Full Vetem me Dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:20 Vetura , Prishtinë

BMW 520 D Xdrive

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:18 Vetura , Prishtinë

Bmw e46 330d facelift

7 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:09 Vetura , Lipjan

Automatik bmw 320. 2.0 d viti 2002

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:46 Vetura , Gjilan

Auto bartje rinori 049-839-634

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:41 Vetura , Prishtinë

BMW 120D AUTOMATIK ME DOGAN HOMOLOGIM 2012

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 17:34 Vetura , Pejë

BMW X5 30D X-DRIVE ///M-PAKET RKS PANORAM

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:26 Vetura , Viti

BMW X6 30D 240KM RKS SI I RI FACELIFT

18 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:26 Vetura , Prizren

BMW X5 XDrive MPACKET ������������

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 17:12 Vetura , Prizren

BMW - 520 M Look 2018

28 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:12 Vetura , Prizren

BMW X1 118d xdriver 2010

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:05 Vetura , Ferizaj

Shes BMW 320XD 4X4

15 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:03 Shitorja Vetura , Kastriot

RENT A CAR TIME +38349203303 Cmimi Duke Filluar Nga 19.99

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 17:03 Shitorja Vetura , Prishtinë

BMW X1 20d X-Drive Automatik Full Extra

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:02 Shitorja Vetura , Kastriot

Rent a Car Time +38349203303 Cmimi Duke Filluar Nga 19.99

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 16:55 Vetura , Therandë

Shitet bmw 320d automatik full opsion

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:47 Vetura , Prishtinë

bmw x5 3.0 d x drive feslift viti 2010 rks 1 vit full

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:40 Vetura , Ferizaj

Bmw 320d X Drive 2017

22 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:39 Vetura , Pejë

Bmw 218 automatik 2.0disell 9/2018 i po sa doganuar rks ni v

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:39 Vetura , Prishtinë

BMW 320 Dizell Automatik Viti 2000 Rks 20.10.2023 Full Opsio

4 399 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:27 Vetura , Prishtinë

BMW 530D 3.0D AUTOMATIC VP 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:25 Vetura , Prishtinë

BMW 320D 2.0D AUTOMATIC VP 2011

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:25 Vetura , Prishtinë

BNW GT 530D PONORAM VT 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:25 Vetura , Prishtinë

BMW X6 3.5D X DRIVE VP 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:25 Vetura , Prishtinë

BMW X5 3.0D AUTOMATIC VITI 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:23 Vetura , Prishtinë

BMW X3 2.0D AUTOMATIC VP 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:22 Vetura , Prishtinë

BMW X4 3.0D M_PACET VP 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Po kërkoni në treg për një veturë BMW të re apo të përdorur? Mos kërkoni më shumë se merrjep.com. Ne kujdesemi për ta bërë blerjen tuaj të rradhës të veturës sa më të lehtë dhe pa ndërprerje.

Nëse jeni duke kërkuar për një BMW të re apo të përdorur, hidhni një sy shpalljeve për veturë BMW në shitje dhe gjeni modele të ndryshme veturash.


Veura BMW në shitje - Të reja dhe të përdorura


BMW është makina ideale e vozitjes. Ky tashmë është një fakt i njohur. Por kur duhet të zgjidhni, se cilën BMW duhet të drejtoni? Është një vendim i vështirë. Për të ua lehtësuar punën juve, ne kemi bërë një listë me disa prej modeleve të BMW-së që mund t'i gjeni të listuara për shitje në MerrJep.com.


Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar BMW benzinë, naftë, automatik, manual, të doganuar, me tabela nga jashtë, të re apo të përdorur, këto janë disa nga modelet e BMW-së të cilat mund t'i gjeni në MerrJep.

BMW Seria 3

Seria 3 e BMW ka ekzistuar për një kohë shumë të gjatë. Me serinë 3, BMW vendosi të krijojë një veturë sportive, më luksoze sesa Seria 2. Makina ka evoluar gjatë viteve dhe tani ofron një larmi të gjerë modelesh. Duke filluar me bazën BMW 320i dhe duke lëvizur deri në BMW M3.

Gjatë kërkimit në këtë kategori ju do të hasni në modele të ndryshme të BMW seri 3 duke përfshirë BMW 320 xDrive, BMW 318, BMW 320 D - M-Paket, BMW 330, BMW M46 dhe modele tjera veturash.

BMW Seria 5


Seria BMW 5 është një seri e veturave luksoze me madhësi të mesme e prodhuar nga prodhuesi gjerman BMW. Modeli është prodhuar në pesë gjenerata dhe konsiderohet si një nga modelet më të suksesshme që BMW ka krijuar.

Falë përdoruesve të shumtë të MerrJep të cilët kanë listuar modele të BMW Seria 5 për shitje, kjo kategori ka të listuara gjithsej 4.343 shpallje. Në mesin e tyre mund të gjeni modele të shumta të BMW-së përfshirë BMW 530, BMW 520, BMW 525 dhe më shumë.


BMW M-Model


Seria BMW M është një seri veturash me performancë të lartë bazuar në modelet standarde të prodhimit të BMW. Përmirësimet e orientuara drejt performancës së automjetit përfshijnë modifikime të motorit, pajisje trupore aerodinamike, ulje peshe dhe rritje të performancës.


Modelet e BMW M-Model që mund t'i gjeni të listuara për shitje në MerrJep përfshijnë BMW M5, M3, M4, M8, X5 M, M550, X6 M dhe modele tjera të viteve të ndryshme.


BMW X-Model

BMW X Model është një gamë e automjeteve premium të aktivitetit sportiv të prodhuara nga BMW në të cilën bashkohet stili, hapësira, përformanca dhe fuqia e motorrit. Kjo seri u lansua në vitin 1999 dhe përbëhet nga automjetet e fuqishme sportive BMW X1, X2, X3, X4, X5, X6 dhe X7.

Nëse jeni të interesuar të përjetoni adrenalinë që sjellin modelet e BMW X atëherë, hidhni një sy modelet e kësaj serie që mund t'i gjeni në MerrJep. Në këtë kategori ju mund të gjeni BMW X1 23d, BMW X5 3.0, BMW X6, BMW X3 30d dhe më shumë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione