Fushë Kosovë | Makina | Vetura | Daewoo | Kalos

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


26 Jan 18:26 ,

Daewo 1.4 benzin

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Jan 22:51 ,

Daewoo Kalos 1.4 e regjistruar deri me 2019

2 600 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Pri 14:59 ,

Shitet ose Ndrrohet Daewoo Kalos 1.2i (2003)

1 899 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Tet 20:42 ,

Shes veturen me klim

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Qer 10:22 ,

Daewoo 1.2 2004

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Maj 11:21 ,

Shes daewoo 2004 1.2

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Pri 12:50 ,

Daewo

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Mar 11:55 ,

Daewoo

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Jan 15:49 ,

Urgjet

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim