Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ford | Econovan

13 Shk 13:05 ,

Ford econovan dizel

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Dhj 16:08 ,

Ford pickup 1.9 disel

450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Jan 16:42 ,

Shes Ford curier

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Sht 21:34 ,

Ford gjip

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim