Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Ford Të gjitha në Kosovë

Charmant , 1
Aerostar , 80
B-Max , 52
Bronco , 19
Capri , 26
C-Max , 244
Cougar , 34
Courier , 479
Crown , 18
Econoline , 11
Econovan , 3
EcoSport , 49
Edge , 13
Escape , 26
Escort , 927
Excursion , 14
Expedition , 13
Explorer , 81
Express , 20
F 150 , 31
F 250 , 19
F 350 , 14
Fairlane , 3
Falcon , 4
Fiesta , 2632
Flex , 4
Focus , 2714
Fusion , 75
Galaxy , 332
Granada , 3
GT , 8
Ka , 583
Kuga , 189
Maverick , 68
Mercury , 2
Mondeo , 1647
Mustang , 48
Orion , 69
Probe , 34
Puma , 24
Ranger , 371
Raptor , 3
Scorpio , 34
Sierra , 153
S-Max , 97
Sportka , 4
Streetka , 26
Taunus , 33
Taurus , 9
Tourneo , 47
Transit , 2271
Windstar , 4

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Ford | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 18:40
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Mustang  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

69 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:44
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Gjakovë

FORD FOCUS 2.0 DISEL - i sapo Doganuar ����

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:39
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Gjakovë

FORD MONDEO 2.0 ST-LINE - I sapo Doganuar ����

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:37
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Gjakovë

FORD MONDEO 2.0 ST-LINE - I sapo Doganuar ����

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:34
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar

Sot 20:44 Vetura  ·  Ford  ·  Ranger  ·  Pejë

FORD RANGER 2.5D 1VIT RKS

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:44 Vetura  ·  Ford  ·  Ranger  ·  Pejë

FORD RANGER 2.5D 1VIT RKS

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:30 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Gjakovë

FORD MONDEO 2.0 ST-LINE AWD -i sapo Doganuar

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:47 Vetura  ·  Ford  ·  Galaxy  ·  Prishtinë

Ford Galaxy Pa dogan 2,2 Dizell

2 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:37 Vetura  ·  Ford  ·  Focus C-Max  ·  Prishtinë

Shes Ford Fokus C-Max 2.0 TDCI Klimatronik Rks 4 Muj Ndrrim

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:23
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Gjakovë

FORD MONDEO 2.0 ST-LINE - I sapo Doganuar ����

Viti: 2018
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:08 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Prizren

Shitet Ford Focus 1.6 Diezel TDCI 110 Ps Ndrrim i mundshem

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:08 Vetura  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Drenas

Vetura ne gjendje te mir teknike

Viti: 1980
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 19:08 Vetura  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Viti

Ford C-Max 2.0 TDCI Automatik 2014 vetem meDogan t’paguar

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:44
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Gjakovë

FORD FOCUS 2.0 DISEL - i sapo Doganuar ����

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:40
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Mustang  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

69 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:39
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Gjakovë

FORD MONDEO 2.0 ST-LINE - I sapo Doganuar ����

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:37
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Gjakovë

FORD MONDEO 2.0 ST-LINE - I sapo Doganuar ����

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:34
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:14 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Gjakovë

Ford Fiesta DCI

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:08 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Mitrovicë

Ford Focus 1.8 disel RKS viti 2003 tip top

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:55 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Vushtrri

FORD FOCUS 1.6TDCI "ECONETIC" KLIMATRONIK "CH" V.p-2011 RKS

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:02 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Viti

Ford Fiesta 1.0 Benzin Automatik 2015 me Dogan t’paguar e CH

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:05 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Pejë

FORD FIESTA 2011 1.4TDCI RKS

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:59 Vetura  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Prishtinë

Ford Fusion 1.4 Tdci manual Km:211xxx viti 11/2011 Rks 10 mu

4 399 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:31 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Ferizaj

shes Ford Fiesta 1.5 d viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:24 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Vushtrri

ford fiesta 1.5 disel 2014 rks 1 vit tplot

5 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:04 Vetura  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Prishtinë

FORD KUGA

15 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 09:00 Vetura  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Ferizaj

Ford Kuga 2.0 TDCI 4x4 Automatic

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:59 Vetura  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Ferizaj

Ford C-Max 2.0 TDCI AUTOMATIK -2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:57 Vetura  ·  Ford  ·  Focus C-Max  ·  Ferizaj

Ford C-Max 2.0 TDCI AUTOMATIK

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:51 Vetura  ·  Ford  ·  Model tjetër  ·  Mitrovicë

FORD-TRANSIT ECO BLUE 2.0 Motor

19 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:48 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Gjakovë

Ford Connect 220 S

2 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:44 Vetura  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Prishtinë

Ford Kuga (Xhip)

15 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:13 Vetura  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Prishtinë

FORD C-MAX 2.0 TDCI 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:40 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Vushtrri

Ford Focus 1.8 TDCI

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:17 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Prishtinë

Shes ford fokus 1.6 benxin me klim viti 2004 rks qlajmruar

1 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:06 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Prishtinë

Rent a Car Kombi Ford Transit Custom Me 9 ulse 049/883-399

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:15 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Pejë

Shes ford focus pa dogan

850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:30 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Prishtinë

Ford Fokus 1.6TDci 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Dje 20:47 Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Prizren

Ford Mondeo

6 350 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:55 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Prizren

Ford focus

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:15 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Prishtinë

Ford Focus 1.6 tdci 2012 Full Opcion

8 350 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:42 Vetura  ·  Ford  ·  Galaxy  ·  Pejë

Shitet Vetura - Ford Ne Peje

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:43 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Ranger  ·  Pejë

Ford Rogner 2.5 TD Viti Prodhimit 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 12:24 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Viti

FORD FIESTA 2014 DIZEL 1.5

6 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:54 Vetura  ·  Ford  ·  Ka  ·  Pejë

Per Pjese Shitet Komplet

200 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 11:30 Vetura  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Gjilan

Shesmi pjes ford s max 2.0 autimatik viti 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:16 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Prishtinë

Ford Fiesta 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 10:33 Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Prishtinë

Shitet fordi 2010 viti 2.0 dizell

5 250 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 09:08 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Prishtinë

Shitet Ndrrohet

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 08:00 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Prishtinë

FORD FOCUS 1.6 TDCi 2014 PA DOGAN NGA ZVICRRA

5 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 00:13 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Gjilan

hgfc

111 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Maj 20:26 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Pejë

Shes ford focus

850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Maj 20:20 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Gjakovë

Ford Transit F120

3 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 50 000 - 54 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Ford | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione