Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Jeep | Willys

02 Jan 17:57 ,

Shes gjipin dhe bej ndrrimi

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim