Jeep | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

Jeep , 804
Opel , 231
Audi , 223
BMW , 213
Ford , 83
Peugeot , 74
Renault , 69
Fiat , 66
Citroën , 42
Seat , 26
Škoda , 21
Toyota , 19
Hyundai , 18
Smart , 15
Alfa Romeo , 14
Land Rover , 13
Suzuki , 12
Mazda , 11
Mitsubishi , 11
Kia , 10
Nissan , 10
Chevrolet , 8
Volvo , 8
Chrysler , 7
Porsche , 7
Daihatsu , 6
Honda , 6
Rover , 6
MINI , 5
Lancia , 4
Ssangyong , 4
Acura , 3
KTM , 3
Aixam , 2
Dacia , 2
Daewoo , 2
MG , 2
Artega , 1
Bugatti , 1
Dodge , 1
Lada , 1
Lexus , 1
Lincoln , 1
Pontiac , 1
Subaru , 1
Wiesmann , 1
Zastava , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Jeep , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Jeep Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Mar 15:48
Linku:
,

Grand Cherooke Sumit

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Sot 02:30 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 02:29 Shitorja ,

BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN VW AUDI

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 02:28 Shitorja ,

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI DEFEKT DHE NE RREGULL

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 02:28 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 02:27 ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 01:53 ,

Passat CC 2014 R-Line Full options��������

14 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:52 ,

Opel Combo 1.3 CDTI disel����

8 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 01:52 ,

Fiat 500 2012 1.2

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 00:24 ,

Pikap caddy 1.9 tdi ne gjendje prefekte

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 00:23 ,

Ford Fiesta 1.4 Viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:17 ,

Truall ne shitje

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:17 ,

Truall ne shitje

42 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:41 ,

Opel Kadet

430 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:34 ,

MERCEDES GL 320 CDI, 4 MATIC, 7 ULESE, RKS

24 900 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:27 ,

shitet ndrrohet me vetur ose gjip

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:03 ,

OPEL CORSA D, VP 2007,1.2 BENZIN ,RKS 10 MUAJ

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:44 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , 2100 € ��

2 100 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:41 ,

CITROEN C4 PICASSO DIZELL 2007 1 VIT RKS PERFEKT

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:23 ,

WOLSWAGEN POLO 1.4 BENZIN,RKS,KLIME,2005

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:22 ,

TOURAN 2.0 TDI, AUTOMATIK,VITI 2014,ULESE 7

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 22:11 ,

VW Fox 1.2 Benzin 2006 RKS 10 muj

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:11 ,

Jeep Grand Cherokee 4x4 Ndrrim Mundshum

4 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:11 ,

BMW M530D E60 M//PERFORMANCE

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:11 ,

OPEL CORSA D, VP 2007 ,1.2 BENZIN

2 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:06 ,

Jeep Wrangler

25 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:06 ,

Audi 80

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:59 ,

Shitet Plini

200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:54 ,

KOMBI MERCEDES VITO 2.2 CDI 3 ULSE RKS GJENDJE TE RREGULLT

1 950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:52 ,

SHES MERCEDES VITO 2.2 CDI GENDJE PERFEKTE RKS

1 950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:50 ,

BMW X5 X DRIVE M PACKET GJENDJE PERFECETE

13 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:48 ,

Shitet Peugeot 206, 1.4 HDI

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:46 ,

Golf 7 TDI 2.0 Me 6 shpejci Model HIGHLINE

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:45 ,

Kombi t2 1.7

1 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 35 000 - 39 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Jeep | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

jeep Jeep jeep jeep Jeep Jeep Jeep jeep jeep jeep

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione