Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Jeep Të gjitha në Kosovë

CJ , 15
Cherokee , 687
Comanche , 5
Commander , 33
Compass , 45
Patriot , 45
Renegade , 16
Wagoneer , 5
Willys , 1
Wrangler , 86

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Jeep | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

06 Pri 18:14
Linku:
Vetura  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Prishtinë

Jeep grand cherokee

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 22:55 Auto sallon Vetura  ·  Jeep  ·  Cherokee  ·  Lipjan

I BLEJM VETURAT ME DEFEKT QE NUKNI PERDORNI VW BMW AUDI

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 22:19 Vetura  ·  Jeep  ·  Cherokee  ·  Ferizaj

Jeep Grand Cherokee

19 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 12:19 Vetura  ·  Jeep  ·  Renegade  ·  Prishtinë

JEEP RENEGADE 2.0 DIESEL 4X4 AUTOMATIK LIMITED

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:44 Vetura  ·  Jeep  ·  Cherokee  ·  Ferizaj

Jeep Cheraoke 3.0

19 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:36 Vetura  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Kaçanik

Jeep wrangler

26 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 11:39 Vetura  ·  Jeep  ·  Model tjetër  ·  Ferizaj

Jeep Liberty 3.7Benzin 4X4 Me Klim

4 600 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Korr 22:06 Vetura  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Drenas

Pjese per GRAND CHEROKEE 3.0 DISEL

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Korr 22:06 Vetura  ·  Jeep  ·  Cherokee  ·  Drenas

Jeep cherokee 2.8 -2006 Pjese

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Korr 14:06 Vetura  ·  Jeep  ·  Patriot  ·  Gjilan

JEEP PATRIOT 2.0TD 4X4 VITI 2010

8 900 EUR

14 Korr 14:35 Vetura  ·  Jeep  ·  Renegade  ·  Klinë

BLEJM VETURA NE TER KOSOVEN AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDOR

49 235 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Korr 21:25 Vetura  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Ferizaj

Shitet jeep grand cheroke full opsjone

18 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Korr 18:12 Vetura  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Prizren

Jeep Wrangler 3.6 Benzine 2015 OffRoad i modifikuar Cabrio

45 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Korr 18:35 Vetura  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Prishtinë

JEEP WRAGNLER UNLIMITED RUBICON

06 Korr 01:23 Vetura  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Deçan

Shitet jeep grand cherokee 4.7 v8 4x4 rks

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Korr 15:27 Vetura  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Dardanë

Jeep Grandcherokee 3.0 CRD

8 700 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 11:02 Vetura  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Prishtinë

Jeep wrangler

48 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Korr 20:35 Vetura  ·  Jeep  ·  Cherokee  ·  Besianë

SHITET JEEP 4x4 Cherokee

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 13:18 Vetura  ·  Jeep  ·  Cherokee  ·  Gjakovë

Jep 3,1 dizel

8 700 EUR

01 Korr 04:14 Vetura  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Ferizaj

Jeep Wrangler dhe Kamping

45 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Korr 04:05 Vetura  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Ferizaj

Jeep Wrangler 2.8 Diesel Unlimited (Limited)

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Qer 05:17 Vetura  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Prizren

Shitet Jeep grandcherokee 2,7 diesel CRD 2004

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Qer 20:41 Vetura  ·  Jeep  ·  Renegade  ·  Ferizaj

Jeep Renegade 4x4 2.0 Diesel i ardhur prej CH EXTRA çmim

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 18:51 Vetura  ·  Jeep  ·  Cherokee  ·  Ferizaj

Jeep cherokee 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 11:04 Vetura  ·  Jeep  ·  Patriot  ·  Gjilan

Urgjenet Urgjenet

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Qer 23:01 Vetura  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Gjakovë

Jeep Wrangler

21 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
03 Qer 23:50 Vetura  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Prishtinë

SHITET JEEP WRANGLER 2017

24 950 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
01 Qer 12:44 Vetura  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Deçan

Shes Jeep grand cheroke

15 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
31 Maj 19:18 Vetura  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Mitrovicë

SHITET JEEP OFF ROAD RKS NE GJENDJE TE RREGULLT

9 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 14:05 Vetura  ·  Jeep  ·  Renegade  ·  Ferizaj

jeep 4x4 renegade full extra nga CH

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 21:06 Vetura  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Pejë

Jeep

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
26 Maj 17:30 Vetura  ·  Jeep  ·  Patriot  ·  Dardanë

Jeep Patriot 2.0

7 350 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Maj 15:58 Vetura  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Ferizaj

Jeep

9 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Maj 08:43 Vetura  ·  Jeep  ·  Cherokee  ·  Ferizaj

Shitet-nderrohet

9 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Maj 02:54 Vetura  ·  Jeep  ·  Cherokee  ·  Dardanë

Jeep Engine BMW E60 3.0D M57

17 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 23:07 Vetura  ·  Jeep  ·  Cherokee  ·  Prishtinë

Shes Jeep Liberty cherokee

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Maj 03:09 Vetura  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Prizren

Shiten 2 Jeepa Grand Cherokee 2.7 Crd Dhe 4.7 V8

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Maj 00:05 Vetura  ·  Jeep  ·  CJ  ·  Ferizaj

shitet

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 05:08 Vetura  ·  Jeep  ·  Cherokee  ·  Fushë Kosovë

Jeep Cherokee Limited

15 500 EUR

10 Maj 19:17 Vetura  ·  Jeep  ·  Cherokee  ·  Fushë Kosovë

Jeep Cheroke Limited

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 19:02 Vetura  ·  Jeep  ·  Cherokee  ·  Fushë Kosovë

Jeep Cherokee Limited

15 500 EUR

06 Maj 14:37 Vetura  ·  Jeep  ·  Cherokee  ·  Deçan

Shite Jeep Cherokree 2012

16 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Maj 23:12 Vetura  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Gjilan

Jeep Wrangler

01 Maj 19:42 Vetura  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Gjilan

Jeep Wrangler

27 Pri 09:19 Vetura  ·  Jeep  ·  Model tjetër  ·  Ferizaj

Shitet

17 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 19:10 Vetura  ·  Jeep  ·  Cherokee  ·  Gjakovë

Jeep kj

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Pri 12:05 Vetura  ·  Jeep  ·  Cherokee  ·  Lipjan

Shitet gjipi

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Pri 19:07 Vetura  ·  Jeep  ·  Cherokee  ·  Pejë

JEEP.SHEROKE.4.0.BENZIN I SAPO.ARDHUN PA DOGAN.

Viti: 1994
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Pri 07:58 Vetura  ·  Jeep  ·  Compass  ·  Prishtinë

Jeep

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Pri 16:28 Vetura  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Therandë

Jeep 4x4 Offroad 4.0 Automatik

9 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Jeep | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione