Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Nissan | PickUp

Dje 16:14 ,

Xhip NISSAN 4x4

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Gush 17:38 ,

Nissan PickUp dizel

8 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Dhj 08:02 ,

Nissan pickup

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
11 Dhj 22:43 ,

Nissan PICKup

Viti: 2004
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
16 Nën 18:47 ,

nissan pick up

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Maj 14:05 ,

nisan

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Shk 19:20 ,

Shitet Vetura Nissa Extra e rregulluar

4 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Gush 14:49 ,

Nisani pikap

2 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Gush 10:59 ,

nisan

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 23:55 ,

Nissan

2 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Maj 18:14 ,

Nissan

2 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Mar 07:30 ,

Shes nisanin i ardhur nga zvicra

6 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 18:33 ,

shes pikap

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Dhj 13:36 ,

Nissan 1.1 benzin

300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 23:23 ,

Nissan

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Tet 14:25 ,

Nissan

2 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Qer 18:58 ,

Shes gjyp nissan 2.5 Dizell

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Pri 22:31 ,

Shitet vetura

3 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 21:58 ,

shes gjipin

2 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Qer 13:18 ,

shitet

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 13:11 ,

Nissan Vanette cargo

1 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 00:05 ,

Nissan PickUp -01

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
13 Mar 10:27 ,

Pickup

580 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999


Në fillim