Dragash | Makina | Vetura | Saab | 9000

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


18 Mar 16:31 ,

Shitet Saab

470 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Mar 16:02 ,

SAAB 9000 2.3 16 V TURBO

650 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Mar 14:06 ,

shes

650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Tet 14:27 ,

SAAB

1 800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 12:21 ,

shitet saba vet e dyta

2 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim