Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Toyota | Lite-Ace

11 Qer 10:17 ,

Toyota

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Dhj 04:52 ,

Toyota Lite-Ace MODEL-F

1 700 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim