Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kombi | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 6902
Mercedes-Benz , 1744
Opel , 663
Ford , 601
Fiat , 505
Renault , 495
Peugeot , 424
Citroën , 327
Audi , 246
BMW , 197
Nissan , 111
Hyundai , 88
Kia , 40
Mitsubishi , 40
Acura , 33
Seat , 29
Škoda , 29
Toyota , 27
Alfa Romeo , 24
Volvo , 19
Mazda , 18
Chrysler , 14
Aixam , 12
Jeep , 12
Land Rover , 11
Alpina , 11
Honda , 10
Daewoo , 10
Isuzu , 9
MINI , 7
Rover , 7
Smart , 7
MG , 6
Infiniti , 6
Lancia , 6
Zastava , 5
Suzuki , 5
KTM , 5
Lada , 4
GMC , 4
Chevrolet , 4
Porsche , 4
Dacia , 3
Ssangyong , 3
Daihatsu , 3
Wiesmann , 2
Jaguar , 2
Grecav , 2
Dodge , 2
Tata , 2
Wartburg , 1
Hummer , 1
Talbot , 1
Cadillac , 1
Lincoln , 1
Bugatti , 1
Artega , 1
Pontiac , 1
Yugo , 1
Piaggio , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kombi,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kombi Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 09:07
Linku:
,

vetura kombi BMW 520 facelift

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 01:54 ,

Bejm Larjen speciale te veturave

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:57 ,

Pikap fiat scudo 2.0 JTD 044280873 nrrim nese na komvenon

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:44 ,

*WW CADY 2.0 DIZELL RKS 1 VJET KLIM ETJ 044870990

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:44 ,

Shes mercedes kufomash ne gjendje te rregullt 049286167

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:13 ,

⚽️ Kombi T4 Maxi me 5 ulse 97⚽️

2 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:57 ,

Ww T6 2.0 Tdi Matorr Golf 6 Fabrikisht 2011 Pa Dogan

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:16 ,

Golf 3 1.9 turbo rks i sapo skadum 1100€

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:16 ,

Golf 6 2.0 tdi anglez padogan

35 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:16 ,

Golf 6 1.6 tdi anglez padogan

33 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:49 ,

CITROEN C4 1.6 E-hdi AUTOMATIK 103.000KM I DOGANUAR 2014

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 21:49 ,

CITROEN C3 1.4 E-HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:47 ,

KOMBI T5 1.9 TDI 2009 ISAPOARDHUR

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:45 ,

KOMBI T5 1.9 TDI ME DOGAN ISAPOARDHUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:37 ,

WW KOMBI LT M 2.5 TDI ISAPOARDHUR

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:32 ,

BMW X1 - 2.0 SDRIVE - RKS - VITI 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:22 ,

VW Golf 7 1.6tdi DSG HIGHLINE - RKS ✅

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:17 ,

Golf 5 viti 2004 1.9tdi rks deri nentor 2022

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:17 ,

Volvo xc60 automatik 2.4 dizel rks 6 muj

10 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:12 ,

Opel frigo

4 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:11 ,

Kombi Mercedes Vito MAXI 109 Cdi me dogan rks

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:11 ,

AUDI A6 3.0 TDI 2014

17 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:11 ,

T4 2.5 TDI 2003 ME DOGANE

3 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:11 ,

CADDY 2.0 SDI 2006

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:11 ,

BERLINGO 1.9d KLIME 10 MUJ REGJISTRIM

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:11 ,

CADDY 2.0 SDI I DOGANUAR 2005

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:11 ,

PIKAP CADDY 2.0 SDI 2005

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:06 ,

CADDY 1.9 SDI ME DOGANE 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:06 ,

CADDY 1.9 SDI 2002 ME DOGANE

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:06 ,

CADDY 1.9 SDI ME DOGANE 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:06 ,

VW T4 KOMBI 2.4 TURBO DISEL 4X4 SYNKRO RKS

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:06 ,

Mercedes Vito 2.2 CDI KLIM 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:06 ,

T4 2.5 TDI ME DOGAN 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:06 ,

Mercedes Vito 2.2 109 CDI �������� 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:06 ,

Mercedes Vito 2.2 CDI KLIM 2005

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:06 ,

VW Passat 2.0 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:00 ,

Kombi Vito 109CDI

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:44 ,

VW CRAFTER 2.5 TDI, XXL, MAXI

10 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:41 ,

TOURAN VW - 1.6 TDI - FULL EXTRA - RKS tabelat✅��

9 499 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:00 ,

Blejm vetura te aksidentume

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:00 ,

Blejm golf te aksidentuar

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:43 ,

VW GOLF VIII 2.0 TDI AUTOMATIC - I RI

32 500 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:11 ,

SHITET BICIKLETA MERCEDES BENZ E ARDHUR NGA GJERMANIA

1 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 15:52 ,

VW LT35 2.5 TDI DUPELLKABIN ME DOGAN 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 15:52 ,

VW T5 MAXI 1.9 TDI FRIGO ME DOGAN 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 15:51 ,

VW CRAFTER 2.0 BI-TDI FRIGO-29 ME DOGAN 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 15:51 ,

VW CRAFTER XXL 2.0 BI-TDI ME DOGAN 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 15:33 ,

Mercedes Sprinter 311

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 15:22 ,

Shiten Fellnet 16 Inch per FORD

220 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 15:11 ,

Porsche Cayenne v6

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kombi | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Kombi në kategorinë Makina
  • kombi në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Kombi në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T4
  • kombi në kategorinë Vetura | Audi | Q5
  • kombi t4 në kategorinë Makina
  • kombi në kategorinë Vetura | Toyota | Hiace
  • kombi në kategorinë Vetura | Audi | Q7
  • kombi në kategorinë Vetura | Mitsubishi | L300
  • kombi në kategorinë Vetura | Opel
  • kombi në kategorinë Vetura | Opel | Vectra

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione