Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Toyota Të gjitha në Kosovë

4-Runner , 435
Auris , 66
Avalon , 4
Avensis , 121
Aygo , 63
Camry , 20
Carina , 24
Celicia , 60
Corolla , 159
Crown , 2
C-HR , 5
Dyna , 11
FJ , 5
GT86 , 2
Hiace , 18
Hilux , 100
IQ , 3
Land Crusier , 219
Lite-Ace , 2
MR 2 , 12
Picnic , 7
Previa , 8
Prius , 12
Proace , 1
RAV 4 , 276
Sienna , 3
Starlet , 12
Supra , 2
Tacoma , 2
Tercel , 2
Tundra , 2
Verso , 25
Verso-S , 1
Yaris , 256

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Toyota | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 22:21 Vetura  ·  Toyota  ·  Land Crusier  ·  Prishtinë

Toyota Landcruiser 105 e blinduar

1 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:21 Vetura  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Vushtrri

TOYOTA RAV4 2.2 D4D 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:15 Vetura  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Prishtinë

Toyota corolla

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:32 Auto sallon Vetura  ·  Toyota  ·  4-Runner  ·  Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:18 Vetura  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Prizren

TOYOTA RAV4

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 18:52 Vetura  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Prishtinë

Toyota Corolla 1.8 Hybrid

16 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Korr 07:44 Vetura  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Prishtinë

Toyota Rav 4

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Korr 01:20 Vetura  ·  Toyota  ·  4-Runner  ·  Pejë

TOYOTA 4RUNER 3.0 TURBO DISEL 4X4 RKS

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Korr 22:06 Vetura  ·  Toyota  ·  Land Crusier  ·  Drenas

PJES PER TOYOTA LAND CRUSER 100 - 4.2- I BLINDUAR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Korr 22:06 Vetura  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Drenas

Pjes per Toyota rav 4 -2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
16 Korr 22:06 Vetura  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Drenas

PJES PER TOYOTA RAV 4

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Korr 00:58 Vetura  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Prizren

Shitet vetura TOYOTA YARIS STELLA

14 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
15 Korr 21:29 Vetura  ·  Toyota  ·  Aygo  ·  Prishtinë

TOYOTA AYGO 1.0 BENZIN I DOGANUAR 5 DYER 2014

5 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 14:37 Vetura  ·  Toyota  ·  Avensis  ·  Shtime

Toyota

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Korr 14:32 Vetura  ·  Toyota  ·  4-Runner  ·  Ferizaj

Toyota 4 runner surf bir 3.0dizell 1kzt Rks viti 96 Ndrrim m

9 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Korr 09:51 Vetura  ·  Toyota  ·  Land Crusier  ·  Prishtinë

Shes Toyota Land Cruiser Prado

11 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 12:04 Vetura  ·  Toyota  ·  Hilux  ·  Prizren

Toyota hilux 2.5 turbo dizel

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Korr 11:16 Vetura  ·  Toyota  ·  Avensis  ·  Mitrovicë

Shes toyota avensis 2.0d d4d

55 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Korr 08:35 Vetura  ·  Toyota  ·  Land Crusier  ·  Prishtinë

Toyota LandCruiser 150Series Automatik

43 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 10:38 Vetura  ·  Toyota  ·  Camry  ·  Drenas

TOYOTA CAMRY

6 000 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Korr 10:20 Vetura  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Fushë Kosovë

TOYOTA RAV4 2.2 D4D DESEL 4X4

4 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
08 Korr 08:50 Vetura  ·  Toyota  ·  Land Crusier  ·  Prizren

Toyota Land Cruiser 200 4.5Nafte 2012 V8 nga gjermania����

50 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 00:04 Vetura  ·  Toyota  ·  Avensis  ·  Prishtinë

TOYOTA AVENSIS shume e mire

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Korr 16:25 Vetura  ·  Toyota  ·  C-HR  ·  Prishtinë

Shitet Toyota C-HR C Enter, 1.8 Hybrid

22 000 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
06 Korr 15:56 Vetura  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Ferizaj

Toyota Rav4

28 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
06 Korr 02:23 Vetura  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Skenderaj

Toyota Auris 2.0 Dizel super gjendje

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Korr 23:07 Vetura  ·  Toyota  ·  Hilux  ·  Gjilan

Toyota hilux 4x4 2.2 benzin

13 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
04 Korr 23:44 Vetura  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Mitrovicë

Toyota Rav4

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Korr 23:27 Vetura  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Prishtinë

2021 Toyota RAV4 LE

13 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Korr 15:51 Vetura  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Zubin Potok

Toyota RAV4

1 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Korr 13:56 Vetura  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Prishtinë

Shitet Toyota Yaris

5 750 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Korr 13:05 Vetura  ·  Toyota  ·  Land Crusier  ·  Therandë

Toyota LandCruiser 3.0Td

Viti: 1988
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Qer 19:20 Vetura  ·  Toyota  ·  Camry  ·  Gjilan

Shitet 2010 Toyota Camry LE

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Qer 10:14 Vetura  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Pejë

Shitet Toyota RAV4

13 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Qer 05:49 Vetura  ·  Toyota  ·  Verso-S  ·  Zveçan

TOYOTA YARIS

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Qer 19:17 Vetura  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Fushë Kosovë

Toyota

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Qer 02:34 Vetura  ·  Toyota  ·  Avensis  ·  Lipjan

Vetur ne shitje

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Qer 01:16 Vetura  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Prishtinë

Toyota Verso 5+ 2 ulese

1 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Qer 23:38 Vetura  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Artanë

Toyota

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 13:51 Vetura  ·  Toyota  ·  Verso  ·  Prishtinë

Toyota Verso diesel

1 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Qer 11:52 Vetura  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Fushë Kosovë

Toyota yaris 1.3 benzin

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 01:46 Vetura  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Prishtinë

Toyota Rav4 3.5i v6 4x4Automatik 270ps

8 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Qer 01:26 Vetura  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Prishtinë

Toyota 7 ulese

1 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Qer 16:42 Vetura  ·  Toyota  ·  Aygo  ·  Prishtinë

Shitet

5 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Qer 15:51 Vetura  ·  Toyota  ·  Verso  ·  Fushë Kosovë

Toyota

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Qer 01:28 Vetura  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Prishtinë

Toyota Rav hibrid 2022 pothuajse i ri

39 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Qer 21:25 Vetura  ·  Toyota  ·  4-Runner  ·  Gjakovë

Shitet Toyota Runner

4 999 EUR Price Reduced

10 Qer 12:58 Vetura  ·  Toyota  ·  4-Runner  ·  Therandë

SHITET & NDRROHET TOYOTA 4RUNNER

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Qer 12:58 Vetura  ·  Toyota  ·  Land Crusier  ·  Therandë

TOYOTA LAND CRUISER LJ70

Viti: 1988
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Qer 17:11 Vetura  ·  Toyota  ·  Prius  ·  Prishtinë

Bateri hybride Toyota me 2 vite garanci

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Toyota | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione