Artanë | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Scirocco

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


Sot 15:52 ,

WV SCIROCCO 2.0TSI TURBO 200ps 2010 RKS FUL EKSTRA

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:29 Shitorja ,

WV Scirocco 2.0TDI DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Tet 08:58 ,

Volkswagen Scirocco 2.0 TDI manual

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Tet 20:09 ,

VW SCIROCCO 1.6 B

3 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Tet 23:43 ,

VW Scirocco 1.4 tsi 160ps

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Tet 12:45 ,

Scirocco 1.4 TFSi

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Sht 09:41 ,

VW Scirocco dizel

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Gush 10:41 ,

Shes apo ndrroj

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Gush 12:40 ,

Shes apo ndrroj me vetur automatike

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 21:46 ,

VW Scirocco

1 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim