Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Alpina | B6

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Alpina B6 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

15 Gush 18:53 Vetura , Prishtinë

Kaftorr

170 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Qer 19:54 Vetura , Dragash

Shitet faqe instagrami 52k 900 euro

900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Sht 22:32 Vetura , Gjilan

Shitet

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 09:52 Vetura , Pejë

Blejm Vetura 045 566 338

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
27 Gush 09:35 Vetura , Skenderaj

Shitetn fellnet Nr 16

130 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Shk 04:16 Vetura , Dragash

Aksj

1 299 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Nën 15:10 Vetura , Prishtinë

Shes htc shum ghendje mir 32gb

45 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Sht 09:47 Vetura , Skenderaj

shitet

40 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Korr 20:58 Vetura , Gjilan

Shesim maska

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
06 Korr 13:57 Vetura , Ferizaj

shes gomat komplet te ardhur nga gjermanija origin

350 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Qer 18:14 Vetura , Ferizaj

Shitet gjeneratori

350 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Maj 03:56 Vetura , Leposaviq

Te gjitha

1 111 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Pri 00:28 Vetura , Mitrovicë

She's bicikleten

75 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Dhj 19:13 Vetura , Fushë Kosovë

Shporet

90 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Maj 20:59 Vetura , Pejë

Shes ford fiesta shum ngjendje tmir

330 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Mar 15:14 Vetura , Dragash

Shite

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Dhj 11:49 Vetura , Prishtinë

Goma per dimer

55 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Sht 19:12 Vetura , Prishtinë

Shes kaminin shum pak te perdorun 2 muj

140 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Mar 15:46 Vetura , Klinë

shes Mall nga Austria

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Tet 22:33 Vetura , Prishtinë

bejm transportim veturav nga austria dhe gjermanij

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Mar 19:28 Vetura , Ferizaj

Kombi Iveko 2.3

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Alpina B6 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione