Mitrovicë | Makina | Vetura | Chrysler

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Chrysler | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

30 Pri 08:25 ,

shes chrysler voyager te aksidentum rks i qlajmrum

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Jan 21:16 ,

shitet ndrrohet

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Jan 11:15 ,

Shitet Chrysler

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Nën 21:59 ,

Shitet ose ndrrohet

1 250 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Gush 20:36 ,

Chrysler Voyager benzine 2000

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Jan 08:10 ,

Chrysler voyager 2.4 benzin plin ndrrim i mundshem

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 19:07 ,

Shes chrysler voyager

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Nën 11:38 ,

Chrysler voyager 2,5 . 6 muaj regjistrim nafte

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Sht 18:07 ,

Shes veturen Chrysler

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Sht 02:01 ,

Chrysler Voyager

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Sht 15:36 ,

Chrysler Voyager

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Gush 19:28 ,

Shitet ose ndrrohet

1 750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Gush 11:16 ,

chrysler grand

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Gush 21:27 ,

Cheysler 300 2.7 b Mitrovice shitet edhe ndrrim

5 700 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
08 Gush 16:07 ,

Shitet

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 15:48 ,

Shitet

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 21:14 ,

Chrysler Voyager

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 16:04 ,

Shitet vetura Chrysler Pacifica

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Dhj 11:14 ,

Shes veturen Chrysler Pacifica

9 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Dhj 09:09 ,

CHRYSLER 2.5 TD

2 400 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 09:21 ,

Dizell 5muj ka regjistrim

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Tet 20:00 ,

Blej veturë pa Regjistrim

360 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Maj 18:02 ,

Chrysler Voyager 7 ulse

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Dhj 12:52 ,

shes cd

180 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Gush 22:09 ,

chrysler 2.2

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 23:08 ,

Chrysler & opel sintra

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Nën 12:51 ,

Chrysler pacifica -03

4 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Tet 22:20 ,

Chrysler Voyager

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Tet 12:29 ,

Chrysler Voyager -04

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 15:09 ,

Shes

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Jan 14:38 ,

Chrysler Voyager -05

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Chrysler | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione