Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Dodge Të gjitha në Prizren

Avenger , 1
Caliber , 22
Charger , 2
Demon , 1
Journey , 2
Nitro , 3
RAM , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Dodge | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Sht 21:34 Vetura , Prizren

Dodge Caliber 2009, e ardhur prej Zvicres 117mij km. RKS

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Qer 21:55 Vetura , Prizren

Dodge Caliber VP 2007 Diesel 2.0

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Qer 09:12 Vetura , Prizren

Vetura me qera

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Qer 23:55 Vetura , Prizren

Doge Caliber 2.0 Diesel

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Maj 11:47 Vetura , Prizren

Dodge Caliber 2.0 Diesel

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Maj 12:54 Vetura , Prizren

Dodge nitro 4x4 bej ndrim me ker me te vogel

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Mar 20:39 Vetura , Prizren

Dodge caliber 2.0 dizel

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Jan 22:31 Vetura , Prizren

Dodge

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 18:05 Vetura , Prizren

Dodge caliber

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Dhj 00:36 Vetura , Prizren

Dodge xhip kalibre

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 23:35 Vetura , Prizren

Dodge 2.0 CRDI

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 23:34 Vetura , Prizren

Dodge 2.0 CRDI

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Qer 14:15 Vetura , Prizren

Dodge caliber 2.0 crdi

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 18:34 Vetura , Prizren

2 kerra dodge caliber 2.0 dizell

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Jan 00:28 Vetura , Prizren

Auto bartje shlep Arbana prizren 24/7

49 567 443 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Jan 00:19 Vetura , Prizren

1500 dodge RAM 1500 3.0 diesel

57 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
03 Jan 02:27 Vetura , Prizren

Shitet dodge caliber 2.0 crd 2010

5 599 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Nën 11:09 Vetura , Prizren

dodge - challenger

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Shk 18:40 Vetura , Prizren

Dodge Journey 2.0 D crd sxt 2010 i sapo ardhuar

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 11:21 Vetura , Prizren

Dodge Journey 2.0 D crd sxt 2010

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Dhj 17:32 Vetura , Prizren

Shes Kombin Fiat Ducato 2.8 Dizel qmim i arsyshem

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Maj 13:44 Vetura , Prizren

Dodge Caliber 2007

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 08:55 Vetura , Prizren

shitet vetura dodge

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Tet 07:58 Vetura , Prizren

Shes dodge avenger 2.0 diesel

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Mar 18:22 Vetura , Prizren

Dodge Ram 4.7 Benzin-Gaz Viti 2003, NDERROHET

13 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Shk 11:31 Vetura , Prizren

bejm ndrrim

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Tet 17:09 Vetura , Prizren

Tirane

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Tet 15:40 Vetura , Prizren

Shes

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Sht 20:39 Vetura , Prizren

Shes gjip dodge 2008

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Gush 12:52 Vetura , Prizren

Dodge Charger HELLCAT SRT8 Kompressor 717PS

55 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Gush 11:20 Vetura , Prizren

Dodge Challenger SRT8

18 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Pri 00:26 Vetura , Prizren

FLM MERRJEP U SHIT NËPR DODGE CALIBER 2.0 CRDI 07

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 14:39 Vetura , Prizren

VETUR

6 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Sht 11:30 Vetura , Prizren

Shes ose Ndërroj Veturën

7 777 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 15:27 Vetura , Prizren

CALIBER

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Dodge | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione