opel zafira | Ferizaj | Makina | Vetura

Opel , 330
Audi , 27
BMW , 11
Ford , 6
Peugeot , 6
Citroën , 5
Fiat , 5
Mazda , 3
Renault , 3
Nissan , 2
Škoda , 2
Daihatsu , 1
MINI , 1
Seat , 1
Suzuki , 1
Toyota , 1
Wartburg , 1
Wiesmann , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe opel zafira,kategori Vetura,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj opel zafira Të gjitha | Vetura | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:16 ,

opel zafira RKS15.09.2021

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:11 ,

VW PASSAT 2.0TDI BLUEMOTION R line 2014 NDRRIM I MUNDSHEM

Histora e veturës

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:10 ,

SHES 4 GOMA TVERES 235/45/17 ETSHE 4COPA TNJEJTA

Histora e veturës

135 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 11:10 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005

Histora e veturës

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:09 ,

BMW X5 X DRIVE M PACKET GJENDJE PERFEKTE MUNSI NRRIMI

Histora e veturës

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:09 ,

Opel Zafira 2.0 DTI RKS

Histora e veturës

2 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:57 ,

��❗️SHiTET ZAFiRA 2.0 DiESEL 7 ULSE RKS.NDRRiM��

Histora e veturës

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:26 Shitorja ,

Opel Zafira 1.7 CDTI

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:11 ,

Shitet opel zafira 1.7 dizel

Histora e veturës

11 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:38 ,

Blej gjitha llojet e OPEL pa dogan- Per pjese

Histora e veturës

999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:52 ,

Peugeot 207 1.6 e-hdi i doganuar 2012

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:49 ,

Golf Vll 2.0 tdi highline automatik led-xenon-bi-xenon

Histora e veturës

13 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:48 ,

Astra 1.7 cdti i doganuar 2011

Histora e veturës

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:46 ,

Opel meriva 1.7 cdti cosmo i doganuar

Histora e veturës

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:46 ,

Renault megane 1.5 dci

Histora e veturës

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:45 ,

Fiat punto 12. Evo 16v i doganuar

Histora e veturës

4 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:33 ,

GJIP MAZDA CX7 ,VITI 2011,4X4 AWD

Histora e veturës

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 13:45 ,

��❗️ZAFiRA 2.0 TDi 7/ULSE .6 MUJ RKS EXTRA NDRRiM��

Histora e veturës

2 900 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 11:36 ,

Shes opel zafira 2.2 dti (diesel) viti 2004 rks 2 muj

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:42 ,

Skoda Octavia VRS 2.0tdi DSG 170ps

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 01:13 ,

Opel Zafira 1.8 Benxin Rks 3 Muj Vp 2003 Klim 7 Ulse

Histora e veturës

2 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Qer 18:52 ,

Shiten pjes per Citroen Jumpy

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
11 Qer 19:50 ,

Mercedes-Benz GLK 320 CDI 4Matic

Histora e veturës

10 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Qer 16:14 ,

Audi A4 B7 2.0tdi Automatik FullOpsione 2007

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 16:43 ,

Bmw x1

Histora e veturës

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Qer 10:01 ,

SHES 4 GOMA PER KOMBA 195/65/16 C

Histora e veturës

120 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Qer 09:50 ,

she's ndrroj zafiren 2.0 dtci. rks ni vit

Histora e veturës

3 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 23:55 ,

Opel zafira 2004

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 23:28 ,

opel zafira 1.9 Automatik 7-Ulse

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 21:54 ,

OPEL ZAFIRA

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 21:16 ,

Opel Zafira 1.6

Histora e veturës

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 00:38 ,

Shitet opel Zafira

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Maj 14:52 ,

shitet shkoda Fabia 1.4 Diesel vp 2015 ,rks 1 vit

Histora e veturës

8 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Maj 08:34 ,

Shes Audi A4 karavan nga Gjermania

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Maj 23:04 ,

Opel zafira automatik 2012 uUshit flm merrjep

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Maj 07:12 ,

MOLER PROFESIONAL NGJYROSJE RINOVIME ETJ.

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Maj 07:10 ,

Fasader / Gipser (punojm edhe mallterin)

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Maj 07:10 ,

Moler Profesional- ngjyrosje,dekorime,knauf etj.

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Maj 07:08 ,

Lyerja e brendshme dhe te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAVE

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
19 Maj 07:06 ,

Fasader/Gipser/Mallter/Knauf/Ngjyrosje

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Maj 07:06 ,

Moler Profesional - Mallter,Fasad,Gips,Ngjyrosje

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Maj 07:05 ,

MOLER PROFESIONAL NGJYROSJE RINOVIME ETJ.

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
19 Maj 07:04 ,

Bejm lyerjen e shtepive dhe objetkeve me mallter

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Maj 07:03 ,

Moler Profesional- ngjyrosje,dekorime,knauf etj.

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Maj 07:03 ,

Moler Profesional - Mallter,Fasad,Gips,Ngjyrosje

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Maj 07:01 ,

Lyejm shtepi dhe objekte me glet dhe fasad

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 40 000 - 44 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj opel zafira | Të gjitha | Vetura | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione