Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Opel zafira - Vetura Të gjitha në Kosovë

Opel , 4079
Audi , 187
BMW , 175
Ford , 78
Peugeot , 73
Renault , 65
Fiat , 57
Citroën , 55
Seat , 19
Škoda , 17
Alfa Romeo , 16
Land Rover , 14
Volvo , 14
Mitsubishi , 13
Jeep , 13
Nissan , 12
Toyota , 11
Mazda , 9
Hyundai , 9
Smart , 8
Kia , 7
MINI , 6
Dodge , 6
Daewoo , 6
Chrysler , 5
Honda , 5
Daihatsu , 5
Rover , 4
Suzuki , 3
Jaguar , 3
Lancia , 3
Zastava , 2
Acura , 2
Ssangyong , 2
Alpina , 2
MG , 2
Aixam , 2
KTM , 2
Dacia , 1
Wartburg , 1
DeTomaso , 1
Wiesmann , 1
Lincoln , 1
Saab , 1
Artega , 1
Pontiac , 1
Subaru , 1
Chevrolet , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel zafira , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opel zafira Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:23 Vetura  ·  Ford  ·  Ka  ·  Pejë

Per Pjese Ford Ka 1.3 Benxin viti 2000

400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:22 Vetura  ·  Ford  ·  Ka  ·  Pejë

Per Pjes Ford Ka 1.2 Benxin

300 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 10:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

Passat 1.9 Turbo Diesel

800 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Kombi  ·  Viti

Vw Transporter T5 2.5 TDI 2008 Pa DOGAN*

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
Sot 10:20 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Pejë

Seat Leon 1.9 TDI 2003 Pa Dogan

1 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Viti

Vw Caddy 1.9TDI 2005 Nga Suedia

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
Sot 10:18 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Pejë

Sharan 1.9 TDI viti 2000 me 7 ulse 10 MUAJ RKS

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Pejë

VW Polo 1.4 Benxin viti 2002

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

Golf 7 2.0 TDI 2015 Rks

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:17 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Pejë

Renault Clio 1.2 Benxin RKS i çlajmruar

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:17 Vetura  ·  Škoda  ·  Praktik  ·  Pejë

Shkoda Praktik 1.4 TDI viti 2007 me dogan te paguar

2 900 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:17 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Prishtinë

Opel Insignia B Grandsport Full

17 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Pejë

VW Caddy 2.0 sdi viti 2005 RKS

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:14 Vetura  ·  Renault  ·  Twingo  ·  Pejë

Ranault Twingo 1.2 Benxin viti 2001

1 050 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:14 Vetura  ·  Audi  ·  Q7  ·  Pejë

Kariga tapacira Audi q7

300 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 10:13 Vetura  ·  Citroën  ·  C-Crosser  ·  Pejë

Citroen Berlingo 1.9 Diesel viti 2005

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:13 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Pejë

Mercedes Benz S 320 CDI

2 600 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:13 Vetura  ·  BMW  ·  X6  ·  Pejë

Komplet shtopat per BMW X6

170 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 10:12 Vetura  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Ferizaj

Fiat doblo 1.3 jtd rks 10 muj gjendje perfecte 2.200 euro

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

Golf 8 2.0 TDI Manual Viti 2020 Pa Dogan

16 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 7cup 2014-

9 350 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:10 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

Timon PER Opel

120 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:10 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Pejë

Fiat Punto 1.2 Benxin

650 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prishtinë

Polo 1.2benzin V.P.2011 clim etj

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:55 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Viti

Opel Zafira 2.0 DTI 2003 Automatik Me 7 Ulse RKS 10 MUJ

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:53 Vetura  ·  BMW  ·  730  ·  Prishtinë

BMW 730D M 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:52 Vetura  ·  Volvo  ·  S60  ·  Prishtinë

VOLVO S60 D3 Automatik 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:50 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

AUTOMATIK OPEL ASTRA 2015 140 PS PA DOGAN NGA ZVICRRA

6 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:46 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Fushë Kosovë

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI AUTOMATIK RKS 2015

10 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:46 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI MOTORR JAPAN NAVI DVD RKS 2004

4 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:46 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Prishtinë

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI SPORT TOURER COSMO RKS 1-VIT 2013

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:46 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI 6 SHPEJTSI MOTORR JAPAN RKS 2005.

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:44 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prishtinë

Opel corsa V.P2014 RGJ-26-10-2024-

4 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Fellne-17- VW-Golf etj me goma veres komplet

450 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:38 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Viti

Opel Zafira 1.7 Cdti 2014 Me 7 Ulse Me Dogan Te Paguar

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:31 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Rahovec

Opel Zafira 2.0 DTI

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:31 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Viti

Ford Transit 3.2TDCi (dupllak) *Pa dogan* B-Kategori

8 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 09:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Viti

Caddy 1.9TDI 2004 me klim karrika me nxemje PADOGAN

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
Sot 09:31 Vetura  ·  Citroën  ·  C2  ·  Viti

Citroen C2 1.4B me klim 1vjet RKS TIPTOP

2 600 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 09:31 Vetura  ·  Citroën  ·  BX  ·  Viti

PEZHO RENO CITROEN Pjes te reja dhe te vjetra

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 09:27 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Prishtinë

RANGE ROVER SPORT - 3.0 DIZELL HSE - AUTOMATIK 8M - RKS

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:27 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Prishtinë

MERCEDES ML 320 DIZELL CDI - 4 MATIC - VITI 2008 - RKS -

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW GOLF 5 PLUS - 2.0 DIZELL TDI BMT - VITI 2006 - KLIM - RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:26 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Prishtinë

BMW 530D - XDRIVE - VITI 2014 - FACELIFT - AUTOMATIK 8M -

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:22 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Ferizaj

Mercedes a clas 1.7 cdi rks 6 muj 2.500 eu 044280873

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:18 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Lipjan

Opel astra 1.7 cdti 6 shpejtsi viti 2009 viber +38344681815

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:15 Vetura  ·  BMW  ·  X6  ·  Gjilan

Branik Mbrapa BMW X6

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 09:02 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Prishtinë

Range Rover Evoque Dynamic 2.2 SD4 Black and Limited Edition

25 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

VW PASSAT 2.0 TDI DSG me RKS

10 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:39 Vetura  ·  BMW  ·  118  ·  Prishtinë

BMW 118 2.0D AUTOMATIK I DOGANUAR

12 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel zafira | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione