Pejë | Makina | Vetura | Hyundai | Galloper

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Hyundai Galloper | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:30 ,

Hyundai Galloper Rks 4X4

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Shk 01:36 ,

Hyundai galloper 2.5 turbo

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Shk 21:08 ,

Hyundai Galloper 2.5 turbo

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Shk 09:12 ,

Hyundai Galloper 2.5 turbo

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Shk 15:05 ,

Hyunadi galloper 2.5 turbo

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Shk 15:05 ,

Hyundai Galloper 2.5 turbo

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Shk 00:05 ,

Hyundai galloper 2.4 turbo

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Jan 15:48 ,

043755100

5 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Dhj 18:02 ,

shes gjipin hyundai galloper 2.5 diesel

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 16:13 ,

Shitet Hyndai Galloper����

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Sht 19:26 ,

Gjip Hyundai Galloper

4 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Korr 10:13 ,

Hyundai Galloper dizel

4 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Korr 21:09 ,

Shitet

4 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Qer 14:25 ,

Hyundai Galloper

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 23:40 ,

Shitet gjipi

2 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Jan 21:36 ,

Shitet

2 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 16:19 ,

Hyundai

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Tet 15:09 ,

Shitet gjipi galloper

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Gush 10:14 ,

Shitet Gjipi

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Gush 14:05 ,

shes gjip galloper

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Gush 16:13 ,

Shitet Hunday galloper

3 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Korr 14:35 ,

Hyundai Galloper 2.5 TDI 4x4 7 ules

3 400 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 21:21 ,

Galloper

4 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Tet 13:48 ,

Gjip Galloper 2.5

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Gush 16:56 ,

Hyundai galloper 2.5

3 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Korr 14:12 ,

Hyundai Galloper -00

4 200 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Korr 13:48 ,

HYUNDAI Galloper LIMITED EDITION 2.5TDI -99

2 999 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 21:25 ,

hyndai Galloper 2.5

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 17:03 ,

hyundai galloper rks deri 25.11.2016 shum i mir

3 750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Tet 13:56 ,

Shes gjipin Hyndaj galloper ne gjendje shum te mir

3 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 21:11 ,

Hyundai Galloper 2.5

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Hyundai Galloper | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione