Pejë | Makina | Vetura | Hyundai

Accent , 8
Atos , 2
Coupe , 7
Elantra , 1
Galloper , 31
Getz , 20
H-1 , 5
Lantra , 1
Pony , 2
S-Coupe , 6
Santa Fe , 24
Santamo , 1
Sonata , 3
Terracan , 23
Tucson , 9
i10 , 1
i20 , 3
i30 , 8
i40 , 2
ix20 , 1
ix35 , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Hyundai | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:57 ,

Hyundai Santa Fe manual 2007

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:45 ,

Shitet Xhipi Hyndai Dizell 4x4 RKS 9 muaj viti 2003

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:51 ,

HYUNDAI GALLOPER 2.5D 4X4 RKS

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Maj 16:28 ,

Hyundai Tucson 2.0 CRD-i 2008

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 09:35 ,

HYUNDAI IX20 2013

5 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
10 Pri 10:18 ,

Hyndai IX35

11 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Pri 17:16 ,

Qmim i padiskutushen

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Pri 10:19 ,

Hyundai Santa Fe 4x4

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Pri 09:34 ,

Hyundai Terracan

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Mar 07:06 ,

Hyundai Snta Fe

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Mar 14:34 ,

Shitet

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Shk 01:36 ,

Hyundai galloper 2.5 turbo

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Shk 21:08 ,

Hyundai Galloper 2.5 turbo

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Shk 19:03 ,

Hyundai

4 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Shk 09:12 ,

Hyundai Galloper 2.5 turbo

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Shk 15:05 ,

Hyunadi galloper 2.5 turbo

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Shk 15:05 ,

Hyundai Galloper 2.5 turbo

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Shk 00:05 ,

Hyundai galloper 2.4 turbo

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Shk 10:33 ,

Hyundai i 20 2010(rks) ne gjendje perfekte

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Shk 19:47 ,

HYUNDAI U SHITT

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 15:48 ,

043755100

5 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Dhj 18:02 ,

shes gjipin hyundai galloper 2.5 diesel

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 11:53 ,

Gjip

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Nën 19:54 ,

Hyundai

2 799 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Nën 15:06 ,

Hyundai - i40 i ardhur nga Zvicrra

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Nën 21:54 ,

Shitet Hyundai Getz

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 15:06 ,

Hyundai Santa Fe 2.0 Dizell 4x4

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Tet 16:09 ,

UShit Hyundai i30 1.6 dizel FLM MERRJEP

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Tet 16:13 ,

Shitet Hyndai Galloper����

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Tet 11:25 ,

Hyundai

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
27 Sht 21:04 ,

Hyundai Tarracan 2.9 CRDI

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Sht 19:26 ,

Gjip Hyundai Galloper

4 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 15:11 ,

Hyundai Santa Fe 2006 2.2Crdi full option

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Sht 23:52 ,

Veturë

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
12 Sht 16:15 ,

Hyundai Santa Fe 2007 2.2Crdi

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Sht 13:58 ,

Hyundai Santa Fe 2006 RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Gush 20:26 ,

Hyundai Tarracan

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Gush 21:26 ,

Hyundai Tarracan

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Gush 18:27 ,

Hyundai Tarracan 2.9

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Gush 07:00 ,

Veturë

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
22 Korr 09:35 ,

Hyundai

13 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Korr 10:13 ,

Hyundai Galloper dizel

4 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Korr 21:09 ,

Shitet

4 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Qer 14:07 ,

Hundai Santa Fe Super Qmim Gjendje shume te Mire

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Qer 21:03 ,

hyundai santa fe 2.0 d 4x4 rks

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Qer 14:25 ,

Hyundai Galloper

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 22:26 ,

Shitet hundai me 148 mij kalume.liber garanciom

999 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Pri 13:20 ,

Hyundai getz 1.4 16v

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Mar 13:07 ,

Hyundai Getz 1.3 benzin

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 13:46 ,

Hyundai 1.3 benzin

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Hyundai | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione