Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Prizren | Makina | Vetura | Jaguar

S-Type , 2
XE , 4
XF , 10
XJ , 1
XJ8 , 1
XJS , 1
X-Type , 15
E-Type , 1
F-Type , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Jaguar | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

31 Korr 12:04 ,

����JAGUAR XE 2.0D RKS 2017

17 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Qer 01:22 ,

Oldtimer Jaguar MK9 1959

23 000 EUR

Viti: 50-at
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Qer 23:49 ,

Oldtimer Jaguar MK9 1959

23 000 EUR

Viti: 50-at
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Qer 01:17 ,

BLEJM VETURA ME TARGA TE HUAJA OSE RKS VETURA ME DEFEKT��

1 010 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Pri 21:14 ,

Jaguar X type 2.0D shitët

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Pri 15:14 ,

2.7 dizzell bi turbo

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Mar 23:21 ,

Jaguar X type 2.0D shitët

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Gush 17:24 ,

Jaguar

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Gush 02:00 ,

Jaguar

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Korr 15:34 ,

Jaguar

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
18 Korr 14:02 ,

JAGUAR X-TYPE 2.0 DIESEL

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Korr 16:47 ,

Shitet Jaguar XF 3.0 D V6 Portfolio viti i prodhim

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Qer 12:45 ,

Jaguar XF 3.0 D V6 Portfolio 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 01:58 ,

Jaguar 3:6 Benzin Per Pjes

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 23:39 ,

Shitet XF 3.0 D V6 Portfolio viti i prodhimit 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 19:08 ,

Shitet Jaguar XF 3.0 D V6 Portfolio viti i prodhim

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Mar 20:17 ,

Bejm ndrrim edhe me banes Öse Tokë

36 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Shk 18:03 ,

Jaguar XE 2.0 2015

36 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Shk 14:37 ,

Jaguar XE 2.0 2015

36 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Shk 15:07 ,

JAGUAR

6 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Dhj 06:08 ,

Shitet ose ndrohet

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Gush 15:10 ,

Vetura ne shitje

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Qer 08:57 ,

Jaguar ne shitje

2 800 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 17:31 ,

Makina ne shitje

4 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 20:32 ,

motorr jaguar i ardhur nga anglia

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Jan 01:04 ,

Jaguar XF 2.7 Biturbo Diesel

17 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Jan 21:44 ,

Jaguar X-Type benzin

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Gush 21:52 ,

Jaguar

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Korr 21:42 ,

SHITET URGJENT, ARSYE EMIGRIMI NE USA

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 19:16 ,

Jaguari XF 3.0 L Vollpaket

15 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Maj 11:30 ,

Jaguar Xtype

6 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Maj 14:44 ,

Jaguar XF 2.2l Luxury Naftë

24 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
26 Nën 13:02 ,

JAGUAR 2005

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 08:02 ,

Uuuu Shiitttt Jaguar X-Type 2.0 Dizel vit 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Pri 17:28 ,

JAGUAR XJ8 BENZIN-GAZ MUNDESI NEDRRIMI

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Shk 19:17 ,

Jaguar XF

3 700 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 14:15 ,

jaguar xj 3.2 i diskutueshem

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Dhj 16:04 ,

Jaguar E- Type Dizell -05 ngjendje perfekte

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Nën 22:34 ,

Jaguar -04

4 200 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Jaguar | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione